Media ujawniają odbierające mowę informacje o kierowcy Agaty Dudy. Trafił do niej, bo był zbyt słaby i się nie nadawał

Media ujawniają odbierające mowę informacje o kierowcy Agaty Dudy. Trafił do niej, bo był zbyt słaby i się nie nadawał Źródło: screen/YouTube/Prezydent.pl

Agata Duda jeździła z kierowcą, którego umiejętności pozostawiają wiele do życzenia. Według informacji podanych przez media, mężczyzna trafił do pierwszej damy po tym, jak nie sprawdził się na innym stanowisku. Ujawnione informacje odbierają mowę.

Agata Duda jest jedną z najbardziej chronionych osób w państwie. Wydawało się, że służby czuwają nad jej bezpieczeństwem i dokładają wszelkich starań, aby czuła się komfortowo podczas podróży i spotkań. Jednak ostatnie medialne doniesienia zdają się mówić coś innego. Kierowca, który pracuje obecnie dla pierwszej damy, nie ma najwyższych kwalifikacji. 

Media dotarły do informacji na temat kierowcy Agaty Dudy, który ostatnio potrącił rowerzystkę. Pojazd był prowadzony przez funkcjonariusza o pseudonimie "Wasyl". Ze źródeł Służby Ochrony Państwa wynika, że jest to osoba mało doświadczona. Ponadto - jak wynika z najnowszych informacji - mężczyzna nie sprawdził się na wcześniejszym stanowisku.

Agata Duda miała "kierowcę z castingu". Szokujące informacje

Mediom udało się ustalić, że Agata Duda jeździła z kierowcą, który został odsunięty od grupy ochronnej prezydenta Andrzeja Dudy. Kulisy jego usunięcia ze wcześniejszego stanowiska budzą poważny niepokój. 

- Musiał odejść (...), bo się nie dogadał z resztą. Nie zrobił dobrego wrażenia, bo cwaniakował - mówił mediom informator SOP, który chciał zachować anonimowość.

Mężczyzna był "kierowcą z castingu", którego umiejętności miały zostać zweryfikowane w praktyce. Jednak szybko się okazało, że jego doświadczenie pozostawia wiele do życzenia.

- Krótko jeździł. Szybko się okazało, że się nie nadaje, bo jest za słaby. Tak trafił do prezydentowej - powiedział jeden z funkcjonariuszy SOP.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Potrącenie rowerzystki potwierdziło brak umiejętności kierowcy. Nie wróci już do pracy

Funkcjonariusze SOP są przekonani, że "Wasyl" nie wróci już do jazdy w grupie VIP. W tej chwili został zawieszony i może co najwyżej rozwozić pocztę. Potrącenie rowerzystki pokazało brak umiejętności kierowcy. Agata Duda wkrótce będzie miała nowego szofera.

Do potrącenia rowerzystki przez pojazd SOP doszło 26 kwietnia w centrum Warszawy. Media ustaliły, że winę ponosi kierowca, który na co dzień jeździł z Agatą Dudą. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna nie będzie już pełnił tej funkcji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia w życiu gwiazdy TVN! Jej półtoraroczny syn walczył z PRZERAŻAJĄCYM rakiem mózgu! Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ dziecka!
  3. Położna pokazała, jak naprawdę wygląda pełne rozwarcie w czasie porodu. To jest straszne
  4. Tragiczne informacje dla fanów "Barw Szczęścia". Bohater brutalnie zamordowany
  5. Porażające informacje o porodzie Meghan Markle. Lekarze musieli podjąć trudną decyzję
  6. Nie żyje jeden z najsłynniejszych polskich aktorów. Pokochaliśmy go za kultowe filmy i serial na TVP, smutne informacje

źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News