Agata Duda jest niebezpieczna?! Drżą przed nią najwięksi

Agata Duda jest niebezpieczna?! Drżą przed nią najwięksi

Agata Duda bardzo rzadko publicznie zabiera głos w jakiejkolwiek sprawie politycznej. Krążą jednak pogłoski, że pierwsza dama jest bardzo niebezpieczna dla PiS-u. Drżą przed nią nawet najwięksi członkowie partii rządzącej. Media poinformowały, że żona prezydenta posiada informacje, które mogą pogrążyć PiS.

Agata Duda często przez media porównywana jest do Marii Kaczyńskiej, która była w podobnej sytuacji w 2007 roku. Wtedy żona Lecha Kaczyńskiego postanowiła ostro zaprotestować w sprawie zaostrzenia przepisów dotyczących aborcji. Nie bała się nawet otwartego konfliktu z Tadeuszem Rydzykiem, który nazwał ją nawet czarownicą. Agata Duda jak na razie nie przerwała swojego milczenia pomimo licznych zachęceń ze strony dziennikarzy. Nie wypowiedziała się nawet w sprawie obywatelskiego projektu ustawy zabraniającej aborcji.

Agata Duda: PiS obawia się pierwszej damy

Według doniesień mediów, milczenie pierwszej damy może być wywołane propozycją posłów PiS, aby wprowadzić zwyczaj wypłacania żonie prezydenta miesięcznej pensji. Według wielu jest to forma nagrody za to, że nie wtrąca się w życie polityczne. Według "Faktu" takie przeświadczenie jest obecne nawet u członków partii rządzącej. - Jeśli zacznie udzielać wywiadów i wypowiadać się na różne tematy, będzie kłopot. Nawet nie chodzi o jakiś atak, ale o to, że np. we wrażliwych tematach powie coś neutralnego, albo pozostawi wybór i będzie jazda przez tydzień - komentuje anonimowo jeden z członków PiS. Rodzina pierwszej damy nie kryje niezadowolenia z postępowania jej męża. Krytykują także politykę rządu PiS, jednak nikt nie wie jakie poglądy na te tematy ma Agata Duda, nawet jej rodzony brat. Według wielu taka sytuacja jest bardzo niebezpieczna dla PiS. Jeżeli Agata Duda zdecydowała się zabrać głos w jakiś kluczowych sprawach, może zacząć krytykować PiS. Taki cios ze strony pierwszej damy bardzo negatywnie wpłynąłby na ich wizerunek, który już teraz silnie ucierpiał. Żona prezydenta nie musi nawet otwarcie atakować PiS, wystarczy, że będzie neutralna, lub zostawi temat niedopowiedziany. Już to wystarczy, aby w oczach mediów i Polaków odwróciła się od rządu, z którym współpracuje jej mąż. Jak na razie nic nie zapowiada przerwania milczenia pierwszej damy. Jednak politycy wolą dmuchać na zimne i przygotować się, na niebezpieczeństwa, które może zgotować im Agata Duda. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. W parlamencie rozpętało się piekło! „Uderzenie W PYSK od Kaczyńskiego”
  2. Donald Tusk błaga o pomoc. Jest naprawdę źle
  3. Wałęsa rzadko wspomina ojca. Powód jest przerażający i makabryczny
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News