Agata Duda jak Wojciech Cejrowski. Tak chodzi po Pałacu Prezydenckim!

Agata Duda jak Wojciech Cejrowski. Tak chodzi po Pałacu Prezydenckim! Źródło: twitter.com/WPalacu

Agata Duda jest znana ze swoich formalnych wystąpień u boku męża. Pierwsza dama rzadko daje poznać się od strony bardziej frywolnej. Tym bardziej zaskakuje zdjęcie opublikowane przez Kancelarię Prezydenta, na którym Agata Duda pokazuje swoje mniej oficjalne oblicze.

Agata Duda według przeróżnych doniesień medialnych ma nie czuć się zbyt dobrze w Pałacu Prezydenckim. Pierwsza dama rzekomo bardzo tęskni za ukochanym Krakowem, do którego wraca przy każdej nadarzającej się okazji. Zdjęcie, które zostało właśnie opublikowane przez Kancelarię Prezydenta, zdaje się zaprzeczać tym doniesieniom. Małżonka Andrzeja Dudy nie tylko nie wygląda na smutną, ale również daje się poznać od zupełnie nowej strony.

Agata Duda jak Wojciech Cejrowski?

Twitterowy profil W Pałacu Prezydenckim jest prowadzony przez Kancelarię Prezydenta i ma na celu pokazanie środowiska Andrzeja Dudy z mniej formalnej perspektywy. Zdjęcie przedstawia Agatę Dudę w Pałacu Prezydenckim. Pierwsza dama ma na sobie białą suknię z kwiecistym wzorem oraz zielone bolero. Jednak najbardziej uwagę internautów przykuwają... bose stopy pani prezydentowej. Agata Duda niczym Wojciech Cejrowski przemierza Pałac Prezydencki z uśmiechem na twarz i butami w dłoniach. Zdjęcia nie omieszkał skomentować Andrzej Duda, który nawiązał przy okazji do wpadki jego żony podczas wizyty w USA. Wsiadając do limuzyny, prezydentowa poślizgnęła się i zgubiła jeden z butów. Na szczęście, szybko udało się jej odnaleźć swoją zgubę. - ;-) Agata mówi, że buty mają to do siebie że czasem je zdejmujesz, czasem z ulgą zrzucasz ze stóp (podobno zwłaszcza szpilki), a czasem spadają... same - napisał na Twitterze Andrzej Duda.

Internauci doceniają, ale dają rady

Zdjęcie nie umknęło oczywiście uwadze internautów, którzy doceniają takie przedstawienie pierwszej damy. - Fajne zdjęcie. Jak poranny powrót z całonocnej imprezy! - pisze jedna z internautek. - Nasza #pierwszadama, cud, miód i orzeszki - dodaje kolejna twitterowiczka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie zabrakło jednak kilku porad, które jeszcze bardziej mogą wpłynąć na wizerunek Agaty Dudy. - Powinna przestać się garbić; tego nie nauczyli spece od wizażu? Lepszy biustonosz, łopatki razem, piersi do przodu, głowa do góry. Więcej godności na twarzy. Elegancja, to nie modne kreacje, a sposób ich noszenia. Elegancka kobieta nawet w szmacie wygląda jak 1000$ - radzi internautka. Twitterowicze domagają się wręcz większej ilości tego typu inicjatyw, które ociepliłyby wizerunek nie tylko pierwszej damy, ale i całego Pałacu Prezydenckiego. - Imho: myślę, że tego nam brakuje... Ja wiem, że to przed kolejnymi wyborami itd., ale właśnie tego PR mi (tej co głosowała na PAD) - brakowało. Jakby nie było, prezydentowa A.K.-Duda jest niesamowicie elegancka i tego nikt nie podważy :) - stwierdza jedna z użytkowniczek Twittera. ZOBACZ TAKŻE
  1. Kotulanka miała szansę przeżyć, gdyby ktoś zwrócił uwagę na ten pozornie błahy objaw 
  2. Dwaj księża zgwałcili Ewę, ta zaszła w ciążę. „Byli wysłannikami Chrystusa” 
  3. Fani Ewy Farnej przecierają oczy ze zdumienia! W życiu jej nie poznacie 
Następny artykuł