Agata Duda sprawiła, że wszyscy wstrzymali oddech
Mikołaj Pilecki - 2 Grudnia 2018

Agata Duda sprawiła, że wszyscy wstrzymali oddech

Agata Duda, choć nie zabiera zbyt często głosu w sprawach wagi państwowej, chętnie angażuje się w akcje związane z edukacją i pomocą charytatywną. Pierwsza Dama zachwyca również stylem. Dziś zaskoczyła szczególną inspiracją.

Agata Duda wzięła dziś udział w kolejnej, 17. już edycji świątecznej aukcji charytatywnej programu pierwszego Polskiego Radia "Choinki Jedynki". Pani Prezydentowa przekazała na poczet licytacji, z której środki popłynął do fundacji "Mimo Wszystko" i "Pomóż żyć" własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe. Pierwsza Dama uczestniczyła w akcji już po raz czwarty. W tym roku jest również jej oficjalną patronką. Oprócz niej w inicjatywę zaangażowały się wybitne postaci polskiego sportu, kultury i sztuki, które swoją pomocą przyczyniają się do lepszych wyników zbiórki. - Z ogromną radością i przyjemnością już po raz czwarty biorę udział w akcji "Choinki Jedynki". Naprawdę warto wspomóc podopiecznych tych dwóch fundacji: to są wspaniałe osoby, które oczekują, że będziemy je po prostu akceptować [...] Nierzadko mały gest może pomóc. Dlatego dobrze, że jesteśmy tutaj dzisiaj razem i po raz kolejny możemy mieć swój udział w pomaganiu w ramach akcji "Choinki Jedynki" - powiedziała dziś w siedzibie Polskiego Radia Agata Kornhauser-Duda.

Agata Duda nie zawodzi w kwestiach stylu

Choć mogłoby wydawać się inaczej, żony prezydentów odgrywają ważną rolę w polityce międzynarodowej. Robią to poprzez swój wizerunek, który może nawet ratować podupadły autorytet ich mężów. Jeśli chodzi o zdobywanie poszanowania >Melania Trump, żona 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Obie panie są często zestawiane w kwestiach wyczucia okazji i umiejętności dostosowania do nich swojego ubioru.

Żona Andrzeja Dudy jest niewystarczająca zaangażowana?

Do tej pory największe kontrowersje, jeśli chodzi o pracę Agaty Dudy w Pałacu Prezydenckim, jest jej zaangażowanie w sprawy kobiecie. W przeciwieństwie do swoich poprzedniczek ani razu nie zawitała na Kongresie Kobiet, choć wysyłano do niej zaproszenia. W tej kwestii porównuje się ją szczególnie z Jolantą Kwaśniewską, która w czasie prezydentury męża prowadziła na Kongresie Kobiet panel o przemocy wobec kobiet, a także brała udział w kampaniach dotyczących zwiększenia świadomości społecznej na temat wirusa HIV i AIDS.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny Fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP; Prezydent.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda nie daje sobie rady? Miliony złotych mają pomóc
  2. Jolanta Kwaśniewska i sekrety jej małżeństwa. Możecie się mocno zdziwić!
  3. Jarosław Kaczyński pochodzenie: Szokujące plamy na rodzie prezesa PiS
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
ZAMIANA
Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: jastrzabpost.pl/prezydent.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News