Agata Duda gwiazdą... Instagrama! Wszystko przez Melanię Trump

Agata Duda gwiazdą... Instagrama! Wszystko przez Melanię Trump

Agata Duda i Melania Trump miały okazję spotkać się podczas ostatniej wizyty polskiej pary prezydenckiej w USA. Obie panie przyodziały zbliżone kolorystycznie kreacje, co zostało bardzo pozytywnie ocenione. Melania Trump umieściła wspólne zdjęcie na instagramie, a w komentarzach aż zawrzało. 

Agata Duda podciągnęła się w kwestii doboru kreacji. Rok temu, podczas odwiedzin Donalda i Melanii Trumpów w Polsce, polska prezydentowa miała na sobie zestaw w wyrazistym, fuksjowym kolorze. Ubiór ten nie spotkał się z pozytywnym odbiorem, a co gorsza, zdaniem wielu osób postarzył pierwszą damę wizualnie o kilka lat. Teraz postawiła na kreację od polskiej projektantki, Eli Piorun. Czarne spodnie, biała marynarka z elegancką baskinką i paskiem oraz klasyczne szpilki okazały się być strzałem w dziesiątkę. Sama projektantka zabrała głos: - Agata Duda wygląda w nim bardzo ładnie, stylowo, klasycznie i przede wszystkim widać, że czuje się w tym kostiumie bardzo dobrze - powiedziała.

Agata Duda gwiazdą instagrama

Polska prezydentowa, mimo iż sama nie prowadzi konta na instagramie, stała się jego gwiazdą. Melania Trump dodała zdjęcie z Białego Domu, gdzie obie panie siedzą razem przy stole. Melania podpisała zdjęcie w następujący sposób: - Bardzo owocne spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą i Pierwszą Damą Agatą Kornhauser-Dudą - napisała. Klasa, która bije od nich na kilometr, bardzo spodobała się komentującym. Internauci nie szczędzili ciepłych słów, w których chwalili obie kobiety i stroje które wybrały. Możemy przeczytać, że pierwsza dama Polski jest piękną kobietą, co jest komplementem nie tylko dla Agaty Dudy i jej męża, ale i całej Polski, która była przecież przez nią reprezentowana. A jak wam podobał się strój polskiej prezydentowej? Ubiór której z pań bardziej przypadł Wam do gustu? Agata Duda Fot. Instagram Melanii TrumpZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat matki Gienka Loski. Może stracić kolejnego syna
  2. Były poseł PiS ujawnia: Duda jest zupełnie osamotniony. Popełnił błąd
  3. Aleksander Kwaśniewski: Już nie piję wódki!
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News