Agata Duda ciężko chora?! Internauci zaniepokojeni jak nigdy

Agata Duda ciężko chora?! Internauci zaniepokojeni jak nigdy

Agata Duda w pałacu prezydenckim miała ostatnio nie lada gości. W odwiedziny do pierwszej damy przyjechali pacjenci z dziecięcego hospicjum w Żorach. Dzieci wybrały się z wycieczką do pałacu prezydenckiego, a przy okazji bardzo chciały poznać panią prezydentową. Było to dla nich wielkie przeżycie. Zebranych jednak mocno zdziwił i zaniepokoił wygląd żony prezydenta.

Agata Duda na spotkanie z dziećmi wybrała bardzo stonowany, aczkolwiek gustowny komplet. Jej czarna, ołówkowa spódnica, czarne szpilki oraz marynarka w kratę sprawiły, że figura pierwszej damy była niesamowicie podkreślona. Internauci nie skupili się jednak na samym ubraniu, a na pewnym mocno niepokojącym szczególe.

Agata Duda jest chora? Kobieta niknie w oczach

Internauci porównali zdjęcia pierwszej damy z tymi sprzed kilku tygodni i są w prawdziwym szoku - żona Andrzeja Dudy mocno schudła. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kobieta i tak od zawsze była wyjątkowo szczupłą osobą. Dlaczego pierwsza dama o tak idealnej figurze zaczęła się odchudzać? A może nie jest to kwestia umyślnego działania? Od razu zaczęły padać podejrzenia. Czy Agata Duda jest chora? - to pytanie przewija się w komentarzach od momentu w którym opublikowane zostały najnowsze zdjęcia pierwszej damy. Jej bardzo chuda twarz, nogi oraz talia zaniepokoiły wiernych fanów pary prezydenckiej. Czy kobieta wpadła w obsesję odchudzania? A może jej nagła utrata wagi wiąże się z czymś poważniejszym, na przykład chorobą albo ogromną dozą stresu? Życie pierwszej damy nie jest przecież usłane różami, a przez to jaką rolę pełni jej mąż, kobieta cały czas wystawiona jest na nerwy i stres. Teoriom internautów nie ma końca.

Zatroskani internauci doszukują się anoreksji

Agata Duda, jak każda osoba ze świata polityki, ma swoich zwolenników i przeciwników. Przedstawiciele tej pierwszej grupy bardzo zmartwili się ostatnimi doniesieniami mediów. Uważają, że wygląd pierwszej damy to ciche wołanie o pomoc. - Czy ona cokolwiek je? Pani Agato, chyba pora zadbać o bardziej wartościową dietę, bo niedługo nam pani zniknie. Byłoby szkoda! - napisała jedna z internautek. - Ta kobieta chudnie z miesiąca na miesiąc, aż przykro patrzeć :( Cały czas jest piękna, ale tu przecież chodzi o jej zdrowie! - napisał ktoś inny. - Rola, jaką pełni Agata Duda wiąże się z ogromnym stresem, nic więc dziwnego, że ciągle chudnie. Mam tylko nadzieję, że nie przerodzi się to w jakąś anoreksję - wyraziła swoją nadzieję kolejna zatroskana o los kobiety osoba. Czy internauci mają rację? To zapewne wie tylko Agata Duda i najbliższe jej osoby. Możemy jedynie obserwować wygląd pierwszej damy i trzymać kciuki za to, aby nie było to nic poważnego. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ ZOBACZ TAKŻE:
  1. 80-letni znany aktor podkochuje się w Dodzie! „Mimo różnicy wieku jesteśmy pokrewnymi duszami”
  2. Uczestnicy Kuchennych Rewolucji przerwali milczenie. Ujawnili CAŁĄ prawdę!
  3. Horoskop dzienny na czwartek 15.11.2018. Koniecznie sprawdź co przyniesie ci los
  4. Żenada! Pawłowicz upokorzyła staruszka. Potraktowała go jak bezdomnego
  5. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
Następny artykuł