Agata Duda zdecydowanie nie jest ulubioną pierwszą damą Polski – kobieta bardzo często jest krytykowana, wiele osób twierdzi, że nie sprawdza się na swoim stanowisku. Ona sama zwykle wydaje się niezadowolona, wiele rzeczy jej nie pasuje, a teraz po raz kolejny może wpaść w szał – wyciekły prywatne zdjęcia Kingi, jej córki. 

Agata Duda zmagać się musi z poważną krytyką od samego początku objęcia przez jej męża stanowiska prezydenta Polski. Polacy uważają, że kobieta nie sprawdza się w swojej roli, zbyt mało udziela się publicznie i wydaje się być wiecznie niezadowolona.

Teraz po raz kolejny stało się coś, co może nie spodobać się naszej pierwszej damie. Właśnie hitem w internecie są nieznane do tej pory, prywatne zdjęcia jej córki Kingi, którą rodzice od samego początku starali się trzymać z daleka od mediów. Agata Duda może być z tego powodu naprawdę wściekła.

Nieznane zdjęcia Kingi Dudy trafiły do sieci

Agata Duda wraz z mężem bardzo rzadko decydowali się na publikowanie swoich prywatnych zdjęć – raczej opierali się na materiałach udostępnianych przez profesjonalnych fotografów. Ostatnio jednak prezydent Polski pozazdrościł Donaldowi Tuskowi wielkiej popularności, którą przyniósł mu Instagram i sam postanowił odkopać swoje stare konto z 2012 roku.

Jak się można domyślić, znajdywało się tam sporo zdjęć, które błyskawicznie obiegły internet. Wśród nich były prywatne fotografie rodziny, dokumentacja ich wakacji oraz zdjęcia Kingi, o które kiedyś było bardzo ciężko. Mężczyzna chyba nie do końca przemyślał powrót do starego Instagrama, co z pewnością rozwścieczyło jego małżonkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tajemnice wyglądu Agaty Dudy wyszły na jaw. Wielu z was będzie w szoku

Agata Duda będzie wściekła?

Pierwsza dama od samego początku bardzo dbała o to, by jej sprawy prywatne i rodzina nie mieszały się z karierą jej męża oraz polityką. Wyraźnie starała się ograniczyć dostęp mediów do swojej córki i zapewnić jej swobodną młodość bez potrzeby ciągłej walki z paparazzi i dziennikarzami. Teraz okazuje się, że wszystkie jej starania poszły na marne przez zachowanie męża.

Do tej pory wszystko szło idealnie – znalezienie zdjęć córki pary prezydenckiej graniczyło z cudem, a obywatele mieli szansę ją zobaczyć jedynie podczas oficjalnych uroczystości, gdzie jej obecność była obowiązkowa. Teraz, po powrocie Instagrama jej ojca, fotografie z przeszłości są ogólnodostępne i przypuszczać można, że prezydent pożałował swojej decyzji.

Agata Duda
screen/youtube/andrzejduda
Agata Duda
screen/youtube/andrzejduda

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. I Ty możesz zamieszkać z brytyjską rodziną królewską! Królowa Elżbieta szuka pracownika
  2. Lider opozycji skasował Morawieckiego! Rząd PiS zamarł, gdy usłyszał te słowa z mównicy
  3. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Lider opozycji skasował Morawieckiego! Rząd PiS zamarł, gdy usłyszał te słowa z mównicy

Agata Duda ma swoje sekrety. 10 faktów z jej życia, którymi się nie chwali [ZDJĘCIA]