To wstrząsnęło pałacem prezydenckim! Agata Duda pogrążona miażdżącymi dowodami

To wstrząsnęło pałacem prezydenckim! Agata Duda pogrążona miażdżącymi dowodami

Agata Duda przed kamerami zdaje się niezwykle opanowana, w domu odgrywa rolę ciepłej gospodyni. Okazuje się jednak, że bliscy współpracownicy pierwszej damy mają o niej inne zdanie. Media w całej Polsce piszą o ujawnieniu tajnych informacji, a w Pałacu Prezydenckim zawrzało.

Agata Duda apodyktyczna? Tak pierwszą damę przedstawili anonimowi współpracownicy kobiety. O parze prezydenckiej mówi już cała Polska, a informacje przedstawione przez "Newsweek" diametralnie zmieniły image małżeństwa. Sympatycy Andrzeja Dudy mogą mieć problem, ponieważ wszystko wskazuje na to, że jego żona jest coraz mniej lubiana przez wyborców.

Czy Agata Duda jest apodyktyczna? Nieprawdopodobne tajemnice Pałacu Prezydenckiego

- W pałacu pierwsza dama ma opinię humorzastej. Z tego powodu miała odejść z jej biura zaufana współpracownica, wiceszefowa gabinetu pierwszej damy Dorota Skrzypek, wdowa po byłym szefie NBP Sławomirze Skrzypku. Agata jest apodyktyczna i trudna we współpracy. Jako nauczycielka jest przyzwyczajona, że nikt nie podważa jej zdania. Nikogo nie słucha. Skrzypkowa miała tego dość - powiedział "Newsweekowi" jeden z anonimowych informatorów. Okazuje się, że współpraca z pierwszą damą jest zarówno trudna, co i... nieprzyjemna. Agata Duda traktuje współpracowników z góry i wymaga realizacji jej żądań natychmiast. Wszystko wskazuje na to, że wielu z jej sympatyków może się od niej odwrócić. Także Andrzej Duda został skrytykowany przez współpracowników. Informatorzy powiedzieli "Newsweekowi", że prezydent jest bierny i od obowiązków woli wyjazdy na wakacje. Mężczyzna lubi przygotowywać wystawne kolacje, na które zaprasza swoich przyjaciół z Krakowa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Zarabia mniej niż europoseł, ale wszystko ma podane pod nos. Jeden telefon i wszyscy w Juracie czekają. Obsługa zrobi zakupy, ugotuje najbardziej wymyślne potrawy. Andrzejek świat sobie pozwiedza. Może zaprosić do pałacu znajomych z Krakowa i elegancko ich ugościć - powiedział współpracownik prezydenta tygodnikowi. Nie wiadomo, czy te informacje potwierdzą się. O sprawie mówi cała Polska, a media na bieżąco donoszą o kolejnych wyznaniach współpracowników pary prezydenckiej. Między dwojgiem ma dochodzić do sporów, a powód zachowania kobiety jest zaskakujący. Podobno nie była przygotowana do roli pierwszej damy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda się wygadał! Właśnie podjął decyzję, która zmieni wysokość emerytury Polaków
  2. Andrzej Duda: Wykształcenie to jego powód do wstydu? Ujawniamy
  3. Gwiazda TVN skradła serce narzeczonego Martyny Wojciechowskiej! Po cichu wzięli ślub
  4. Znaki zodiaku i ich ognisty temperament. Kto ma diabełka za skórą?
  5. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze
Następny artykuł