Andrzej Duda oficjalnie odniósł się do swojego kryzysu w małżeństwie

Andrzej Duda oficjalnie odniósł się do swojego kryzysu w małżeństwie

Agata Duda chce zostawić prezydenta? Według nieoficjalnych plotek, para prezydencka przeżywa aktualnie kryzys, jednak oficjalne stanowisko prezydenta Dudy nie pozostawia wątpliwości.

Agata Duda i jej mąż to małżeństwo, które jest w centrum uwagi od 2015 roku, czyli od momentu gdy Andrzej Duda został wybrany na prezydenta Polski. Od tamtego czasu na temat życia prywatnego pary prezydenckiej pojawiło się dużo plotek, głównie w kontekście ewentualnego rozstania i warunku jaki miała postawić Pierwsza Dama swojemu mężowi tj. albo małżeństwo, albo druga kadencja.

Agata Duda jest fantastyczną żoną

Prezydent Andrzej Duda wywiadzie dla jednej z gazet odniósł się do sprawy pojawiających się plotek i oświadczył, że "Agata Duda jest fantastyczną żoną i świetną pierwszą damą. Bardzo rzetelnie, godnie i z ogromną klasą pełni swoją funkcję". Dodał także, że jego małżonka wykonuje bardzo dużo potrzebnej pracy. Prezydent kraju szanuje swoją małżonkę za to, że znajduje czas na swoje życie, pasje i ambicje.

Pierwsza Dama również jest zapracowana

Prezydent Duda wspomina także o pracy swojej żony. Zaznacza, że jego małżonka również ma zapełniony kalendarz spotkań, z których większość odbywa się poza widokiem kamer. "To ja jestem politykiem, a nie ona" - powiedział Andrzej Duda w wywiadzie dla tygodnika Sieci. - Agata jest z zamiłowania i powołania nauczycielem. Uwielbia pracę z młodzieżą i nigdy się polityką nie zajmowała - powiedział prezydent. Głowa państwa dodaje także, że wiele rzeczy, jakie doświadcza Agata Duda, jest dla niej nowych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To są zwykłe kalumnie - mówi prezydent

Andrzej Duda w wywiadzie odniósł się także do plotek i pomówień mówiących o widmie rozwodu pary prezydenckiej. Zdaniem prezydenta, plotki "były, są i będą". Prezydent Duda dodaje także, że niektóre doniesienia są zabawne, zaś część z nich jest zwykłymi kalumniami. Na koniec przyznaje, że cieszy się, że w ich związku nie było poważniejszego kryzysu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jan Paweł II przeżył ogromne cierpienie. Był dręczony przez lata
  2. Kościół się wścieknie! Wiadomo ile osób obejrzało już Kler
  3. To już koniec Rydzyka! Nawet PiS się od niego odwrócił
  4. Meghan Markle i Harry nie będą mieć dzieci. Wszystko przez chorobę
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News