Agata Duda pieszczotliwie nazwana przez męża. Wpis Andrzeja Dudy rozpętał burzę w sieci

Agata Duda pieszczotliwie nazwana przez męża. Wpis Andrzeja Dudy rozpętał burzę w sieci Źródło: youtube.com/ SuomiFinland100

Agata Duda znalazła się na ustach internautów przez swojego męża. Prezydent, życząc udanych matur, zdecydował się na dość niespodziewany gest i na oczach wszystkich nazwał swoją żonę w bardzo pieszczotliwy sposób. Wpis głowy państwa wzbudził nie lada emocje i kontrowersje.

Agata Duda i prezydent RP nigdy nie skrywali swoich uczuć. Mimo odpowiedzialnej funkcji, Andrzej Duda wielokrotnie publicznie okazywał uczucia swojej żonie. Tym razem jednak głowa państwa mogła pójść o krok za daleko. Internauci, którzy śledzą profil polityka, zastanawiają się, czy życzenia dla maturzystów są odpowiednim miejscem do tak osobistych wyznań.

Agata Duda pod lupą internautów. Osobliwy wpis prezydenta

Andrzej Duda na swoim Twitterze wprost uwielbia komentować wszystkie wydarzenia z Polski i ze świata. Tym razem uwagę prezydenta naszego kraju przyciągnęły matury. Polityk, zdając sobie sprawę z tego, jak istotnym sprawdzianem dla każdego młodego Polaka jest egzamin dojrzałości, postanowił życzyć wszystkim przystępującym do egzaminu dojrzałości powodzenia, przy okazji nazywając czule żonę "Agatką".

- Dziś od rana trzymamy z Agatką kciuki za wszystkich maturzystów. Drodzy maturzyści niech moc będzie z wami. Dacie radę! – napisał Duda na swoim Twitterze

O ile większość internautów przyjęła życzenia z radością, to wielu zaczęło zaczepiać prezydenta, że nie powinien darzyć swojej żony publicznie tak pieszczotliwymi słowami, ponieważ powaga wizerunku pierwszej damy gwałtownie przez to słabnie. Nie zabrakło też odniesień, do ostatniej sytuacji ze strajkami nauczycieli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci atakują parę prezydencką

Życzenia Dudy przez niektórych zostały odebrane jako przejaw wyjątkowo ironicznego poczucia humoru. Tegoroczne matury przez ostatnie kilka tygodni stały pod znakiem zapytania, a Agata Duda - jako nauczycielka z zawodu - nie poparła postulatów ZNP dotyczących podniesienia pensji przedstawicielom oświaty.

- A ja trzymam kciuki, aby nauczyciele zarabiali więcej niż 1800 zł netto - napisał jeden z internautów

- Agatka już pomogła nauczycielom, to teraz pomoże maturzystom. Brawo Agatka. - ironizował obserwator prezydenta

- Jak się ktoś nie uczył, to i kciuki trzymane przez Papieża nie pomogą - zauważył komentator

- Panie Prezydencie myślę, że bardziej niż moc przyda im się Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego???? - atakował użytkownik Twittera

- Tak jak nauczycielom? Milcząco? Mój Boże…- brzmiał głos w dyskusji internautki

ZOBACZ TAKŻE

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała wzruszające zdjęcie syna
  2. Nie żyje słynny muzyk. Zginął tragicznie, ratując przyjaciółkę
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  5. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  6. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News