Co na to Agata Duda?! Nie uwierzycie, ile Andrzej wydaje na alkohol

Co na to Agata Duda?! Nie uwierzycie, ile Andrzej wydaje na alkohol

Agata Duda wydaje się żoną tolerancyjną i ugodową, ale każda partnerka może mieć kiedyś dosyć. Nie uwierzycie, ile prezydent Andrzej Duda wydaje na alkohol.

Agata Duda jest pierwszą damą i z tym wiąże się wiele jej obowiązków. Jednakże jest również po prostu żoną i jak każda żona może mieć pewne rzeczy, których nie akceptuje u swojego męża. Co ona na to, ile prezydent wydaje na alkohol? Super Express prześwietlił wydatki Kancelarii Prezydenta, przyjrzał się konkretnie temu, ile głowa państwa wydaje na napoje alkoholowe. Okazuje się, że jedynie do czerwca tego roku na ten cel przeznaczono już... 95 tys. złotych!

Agata Duda ma związane ręce przez protokół dyplomatyczny

Agata Duda może być oburzona, kwota jest wszakże zawrotna. Oczywiście, alkoholem tym prezydent częstuje swoich ważnych gości, ale i tak wydaje się, że taka cena jest dużą przesadą. Mimo wszystko poprzedni prezydenci... wydawali na napoje wyskokowe jeszcze więcej! Najciekawsze jest to, że na oficjalnych uroczystościach, w których udział bierze głowa państwa, obecność alkoholu przewiduje... protokół dyplomatyczny! Z nim pierwsza dama nie może już walczyć, nawet, jeśli miałaby ochotę. Dla porównania, w 2015 roku, gdy urzędowało dwóch prezydentów, na napoje wysokoprocentowe wydano prawie 324 tysiące złotych. Rekordowy pod tym względem był rok 2014, wydano wtedy 433 tysiące złotych. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szok w TVN! Czołowa gwiazda rezygnuje
  2. Młynarska trafiła do szpitala! Walczy o życie
  3. Z ostatniej chwili: Najsłynniejsza pizzeria w Polsce kończy działalność
  4. Czy śmierć ukochanego psa może być traumą?
  5. Wielka Brytania nie może uwierzyć, Meghan Markle zrozpaczona. On UMIERA!
Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News