Wiemy jak ubierze się Agata Duda na spotkanie z Melanią Trump. Wszyscy będą mocno zaskoczeni

Wiemy jak ubierze się Agata Duda na spotkanie z Melanią Trump. Wszyscy będą mocno zaskoczeni Źródło: screen youtube.com/TVP VOD

Już 1 wrześnie Agata Duda ponownie spotka się z prezydencką parą USA. Projektantka pierwszej damy zdradziła nieco sekretów dotyczących kreacji, którą przygotowuje na tę uroczystość.

Agata Duda zdążyła już przyzwyczaić Polaków do swojego nienagannego stylu, który w doskonałym stopniu łączy elegancję z minimalizmem. Mimo że widzieliśmy już dziesiątki kreacji pierwszej damy, to i tak za każdym razem jesteśmy pod wrażeniem tego, jak w bardzo sztywnych ramach narzucanych przez protokół dyplomatyczny pierwsza dama potrafi dobrać strój, który będzie dobrze wyglądał oraz nie wywoła żadnego skandalu.

Teraz trwają przygotowania do drugiej wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce. Wiadomo już, że polityk przyleci wraz ze swoją małżonką, a następnie spotkają się z naszą prezydencką parą. Na tak specjalną okazję Agata Duda przygotowała naprawdę niezwykłe stroje.

Jak ubierze się Agata Duda na spotkanie z pierwszą parą USA?

Agata Duda, wybierając swoje stroje na spotkania, podczas których występuje wraz ze swoim mężem, korzysta z usług kilku polskich projektantów. Pierwsza dama współpracuje z nimi już od lat i wie doskonale, że jej współpracownicy zawsze staną na wysokości zadania, dostarczając jej kreacje, które będą odpowiednie do tak ważnych okoliczności.

Jedną z takich projektantek jest Dorota Goldpoint, która teraz pracuje nad wrześniową kreacją pierwszej damy. Jak zwykle będziemy mogli liczyć na prawdziwy popis elegancji oraz stylu, z którego słynie Agata Duda. Niestety projektantka nie chciała zdradzić, w jakim dokładnie stroju pokaże się żona Andrzeja Dudy, ale z jej wypowiedzi wynika, że powinniśmy być naprawdę miło zaskoczeni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Nie mogę dużo zdradzić, bo pani prezydentowa nie chce, żeby robić z ubrania sensację. Dla niej sprawy gospodarcze i polityczne są ważne, a ubrania drugorzędne. Poza tym każda kobieta chce zaskoczyć podczas tak oficjalnej i ważnej wizyty, jak właśnie przyjazd państwa Trumpów - mówiła Dorota Goldpoin w rozmowie z Plejadą.

Co ciekawe, w przygotowaniu są aż 3 kreacje, z których potem Agata Duda wybierze tą najodpowiedniejszą. Chociaż raczej nikt nie ma wątpliwości, że każda z nich będzie naprawdę oszałamiająca. W końcu pierwsza dama reprezentuje nasz kraj podczas spotkania z jednym z najważniejszych polityków na całym świecie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Błaszczyk ujawniła, jakie były OSTATNIE słowa jej córki zanim zapadła w śpiączkę. Będziecie płakać
  2. Nie żyje 38-letnia aktorka. Zmarła po przedawkowaniu narkotyków
  3. Julia Wieniawa pokazała się w nowej fryzurze. To uczesanie to absolutny hit tego lata
  4. Mama Anny Przybylskiej zdecydowała się ujawnić, jak wyglądały ostatnie chwile jej życia. To straszne
  5. Monika Zamachowska na dywaniku w TVP. Wiemy już, czy wyrzucą ją z pracy, wielu będzie załamanych
  6. W Rossmannie powariowali? Rozdają klientom pieniądze, można zgarnąć ogromną sumę
  7. Izabela Marcinkiewicz: dlaczego mam dodatkowo cierpieć? W TVP obrażali ją na wizji

 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł