Polacy wybrali najlepszą pierwszą damę. Agata Duda nie będzie zadowolona, liczby mówią same za siebie

Polacy wybrali najlepszą pierwszą damę. Agata Duda nie będzie zadowolona, liczby mówią same za siebie Źródło: youtube.com

Agata Duda raczej nie będzie zadowolona, gdy pozna wyniki tego sondażu. Polacy wybrali najlepszą według nich pierwszą damę. Chyba nie tego spodziewała się żona obecnego prezydenta RP, Andrzeja Dudy. Kto najbardziej skradł serca rodaków i figuruje na pierwszym miejscu?

Agata Duda, jak tylko może, stara się całą siebie oddawać w wypełnianiu obowiązków, ale i angażować się we własne przedsięwzięcia, jak chociażby wsparcie akcji charytatywnych. Gdy tylko ma taką możliwość, stara się również towarzyszyć mężowi podczas publicznych wystąpień, choć najczęściej zdaje się działać "na własną rękę". Czy determinacja i poświęcenie okazały się kluczowe dla Polaków w sondażu na najlepszą pierwszą damę?

Polacy wybrali najlepszą pierwszą damę. Agata Duda nie będzie zadowolona

Specjalnie dla portalu o2 IBRiS przeprowadziło sondaż dotyczący pierwszych dam. W ostatnich tygodniach dyskusje w głównej mierze dotyczą samego prezydenta - zarówno obecnego, jak i przyszłego, z kolei o pierwszych damach raczej mówi się niewiele. Przeprowadzony sondaż dał zaskakujące dla wszystkich wyniki, ponieważ zwyciężczyni zgarnęła aż 48,1% głosów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kolejne damy otrzymały ich: 20,6%, 16,6% czy 1,6%. Opinia publiczna okazała się więc w większości zgodna, wybierając na najlepszą damę Jolantę Kwaśniewską. Przypominamy, że jej mąż dzierżył posadę prezydenta RP w latach 1995-2005. Damą, która otrzymała głosów o ponad połowę mniej jest żona obecnego prezydenta, Agata Kornhauser-Duda. 

Dzisiaj grzeje: 1. Media podały druzgoczącą informację. Nie żyje legendarny muzyk, wszyscy znali jego hity

2. Krzysztof Jackowski ma porażającą przepowiednię dla Polski. Najbliższe miesiące mogą wszystko zmienić

Niektórych taki wynik może zaskoczyć, choć jeszcze większe poruszenie może budzić miejsce trzecie. Według sondażu przeprowadzonego dla o2.pl przez IBRiS, na trzecie miejsce zasłużyła tragicznie zmarła Maria Kaczyńska. Z kolei 1,6% głosów otrzymała Anna Kmorowska, a zaledwie 0,6% - Danuta Wałęsa. Warto wspomnieć, że swego czasu sporo mówiło się o rzekomej kandydaturze Kwaśniewskiej na prezydenta. Być może, widząc poparcie, jakie znalazłby w Polakach, w przyszłości się na to zdecyduje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy zakrzepicy bywają nieoczywiste. Każdy powinien je znać
  2. Lech Poznań - Legia Warszawa. Niebywały mecz odwiecznych rywali, ta bramka dała zwycięstwo, drużyna bez szans (WIDEO)
  3. Zostawiła syna na pewną śmierć. Gdy dowiedzieli się, co robiła z nim wcześniej, odebrało im mowę
  4. Emil Karewicz przez całe życie żałował jednej rzeczy. Do samego końca nie mógł sobie przebaczyć
  5. Nie do pomyślenia, kapłan złożył w świątyni ofiarę z człowieka. Wytłumaczenie przyprawia o ciarki, niepokojące informacje dochodzą z zza granicy
  6. Nie wyrzucił łupin po cebuli, zrobił nawóz dla ogórków. Uzyskał przeogromne zbiory

Źródło: O2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News