Agata Duda
Instagram prezydent_pl
Mateusz Sidorek - 30 Kwietnia 2020

Agata Duda nie wytrzymała. Pałac Prezydencki potwierdził doniesienia

Odkąd trwa pandemia koronawirusa, Agata Duda już kilkakrotnie zwróciła na siebie uwagę mediów. Plotki na temat jej wyjazdu do Krakowa na Wielkanoc wywołały kontrowersje, dopóki nie rozwiał ich rzecznik Pałacu Prezydenckiego. Jak informuje portal Super Express, tym razem pierwsza dama jednak podjęła pewną decyzję i postanowiła działać.

Według informacji przekazanych przez portal Super Express, Agata Duda zaangażowała się w nowy projekt. Pierwsza dama zainicjowała akcję, która ma pomóc osobom zmagającym się z pandemią koronawirusa. Nie wszyscy wiedzą, czym od niedawna zajmuje się żona prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Owczarek niemiecki i gęśOwczarek niemiecki miał być uśpiony z powodu agresji. Gęś uratowała mu życieCzytaj dalej

Odkąd wirus SARS-CoV-2 zaczął rozprzestrzeniać się w naszym kraju, Agata Duda była inicjatorką różnych akcji społecznych. Mieliśmy okazję zobaczyć jak składa przyłbice ochronne oraz zdradza sposób na tworzenie maseczek. Pierwsza dama kilkakrotnie dziękowała publicznie też wszystkim zaangażowanym w walkę z pandemią. Teraz żona Andrzeja Dudy zainicjowała kolejną akcję. Informacje potwierdził Pałac Prezydencki.

Agata Duda zapoczątkowała akcję w Pałacu Prezydenckim

Agata Duda po raz kolejny postanowiła wesprzeć najbardziej potrzebujących. Tym razem pierwsza dama z wyszła inicjatywą, która zaangażowała tworzenie środków ochronnych w Pałacu Bezpieczeństwa. Okazało się, że w pałacu ruszyła produkcja przyłbic, które trafiają do szczególnych miejsc. Produkty są przekazywane domom, hospicjom i szpitalom. Szczegółowe informacje pojawiły się na profilu Pałacu Prezydenckiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama - ukryta kameraMama nie mogła zrozumieć, dlaczego jej córeczka budzi się cała podrapana. Zobaczyła nagranie z ukrytej kamery i odebrało jej mowęCzytaj dalej

- Z inicjatywy Pierwszej Damy w Pałacu Prezydenckim produkowane są przyłbice medyczne. Już ponad 300 sztuk trafiło do domów pomocy społecznej, hospicjów i szpitali. Przyłbice drukowane są przez drukarki 3D firmy Zortrax, udostępnione 2 lata temu w celach pokazowych - możemy przeczytać w mediach społecznościowych.

Dzisiaj grzeje:

1. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, nadeszła zła wiadomość

2. Prezydent pokazał jedno zdjęcie Agaty Dudy. Internauci są oburzeni, nie pozostawili na niej suchej nitki

To już kolejny raz, kiedy Agata Duda działa na rzecz społeczeństwa. Pierwsza dama już wcześniej była znana ze wspierania akcji charytatywnych. Wygląda jednak na to, że podczas pandemii jej działania zostały zintensyfikowane, co na pewno może cieszyć pracowników służby zdrowia. Jeszcze niedawno wiele ośrodków narzekało na brak dostępu do podstawowych środków ochronnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat kobiety z udarem. Przez epidemię żaden szpital nie chciał jej przyjąć, teraz nie żyje
  2. Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce
  3. Nikt nie mógł przewidzieć, tuż przed majówką całą Polskę obiegła niebywała wiadomość. Dotyczy każdego kierowcy
  4. Przygarnęła zaniedbaną suczkę. Nie wiedziała, że pies skrywa tajemnicę, gdy prawda wyszła na jaw, od razu musiała reagować
  5. Wyjątkowo smutna wiadomość obiegła media. Nie żyje wielki Polak
  6. Są kolejne przeszkody oprócz mandatów i pogody, żeby jutro grillować. Tym razem kuria zaapelowała do Polaków

blok czekoladowyLepsze niż blok czekoladowy i galaretkowiec razem wzięte. Prosty przepis na hitowe ciasto PRL-u, podbija każde podniebienieCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News