Tak Agata Duda ubrała się na spotkanie z królową. Co ona ma na głowie?!

Tak Agata Duda ubrała się na spotkanie z królową. Co ona ma na głowie?! Źródło: Facebook/Kancelaria Prezydenta RP

Agata Duda często decyduje się na dość kontrowersyjne i odważne stylizację. Wiele osób nie mogło zrozumieć, dlatego na spotkanie z królową Pierwsza Dama postanowiła ubrać się w taki sposób. Największą dyskusję wzbudziło jej nakrycie głowy.

Agata Duda kolejny raz zaskoczyła wszystkich stylizacją, na którą zdecydowała się podczas oficjalnego spotkania państwowego. Na wizytację u królowej założyła coś, co zwróciło uwagę wszystkich. Zebrani nie mogli oderwać wzroku od nakrycia głowy prezydentowej. 

Agata Duda lubi ryzyko 

Agata Duda zwykle jest mocno chwalona przez ekspertów modowych, jeżeli chodzi o to, w jakich kreacjach występuje u boku swojego męża. Prezydentowa zazwyczaj godnie reprezentuje Polskę i potrafi dostosować swoją stylizację do charakteru okazji. 

To, co założyła podczas wizyty w Holandii, zaskoczyło jednak wiele osób. Pojawiły się głosy mówiące o tym, że była to niefortunna decyzja żony Andrzeja Dudy. Szczególne kontrowersje wywołało nakrycie głowy polskiej pierwszej damy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niekonwencjonalne nakrycie głowy Dudy 

Polska para prezydencka pojawiła się w Holandii z okazji upamiętnienia setnej rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych z tym krajem. Dodatkowo przypada 75. rocznicę wyzwolenia Bredy przez 1. Dywizję Pancerną pod dowództwem gen. Stanisława Maczka. Na tę podwójna uroczystość należało wybrać wyjątkowy strój. 

Willem-Alexander z żoną przyjęli naszych przedstawicieli z ogromną gościnnością. Według części Polaków Agata Duda znacznie odstawała swoim strojem od królowej Niderlandów. Tym razem zdecydowała się bowiem na jasną garsonkę, która dla wielu wydawała się dość staromodna. Jednak to, co naprawdę nie przypadło do gustu Polakom, to toczek, który pojawił się na głowie pierwszej damy. Do kreacji dobrała natomiast bezpieczne i klasyczne, czarne szpilki. 

Dzisiaj grzeje: 1.  Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Jak się okazuje, ten modowy eksperyment najwyraźniej nie należał do najbardziej udanych w dorobku Agaty Dudy. Wśród głosów hejterów, pojawiają się natomiast również opinie zwolenników tej stylizacji. Według części internautów, polska pierwsza dama prezentowała się elegancko i szykowanie, a nakrycie głowy dodawało jej jedynie powagi. Stroje Agaty Dudy po raz kolejny podzieliły polskie społeczeństwo. Trzeba jednak przyznać, że jej garsonka mocno kontrastowała z modną, czerwoną kreacją królowej Niderlandów. 

Źródło: Facebook/Kancelaria Prezydenta RP

Najlepsze newsy dnia:

  1. REKORDOWA podwyżka grzywny. Zapłacisz tysiące złotych jeśli tylko zapomnisz
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Córka wysłała SMS na numer zmarłego taty. Po chwili dostała rozdzierającą serce odpowiedź i nie mogła przestać płakać
  4. Jej tata umarł rok wcześniej. Tuż przed ślubem przy grobie zobaczyła rozdzierające serce sceny
  5. Tata zamknął się w pokoju hotelowym z kilkumiesięczną córką. Słychać było tylko przeraźliwy krzyk

Źródło: Twitter/Kancelaria Prezydenta 

 

Następny artykuł