Mikrofon uchwycił, co Agata Duda powiedziała na koniec wiecu. Wszyscy usłyszeli 3 mocne słowa

Mikrofon uchwycił, co Agata Duda powiedziała na koniec wiecu. Wszyscy usłyszeli 3 mocne słowa Źródło: Andrzej Duda YouTube.com

Agata Duda, choć nie należy do grona najbardziej aktywnych pierwszych dam, niestrudzenie trwa przy boku swojego męża i wspiera go w wyścigu o fotel prezydenta RP. Podczas wczorajszego wieczoru w czasie wiecu wyborczego po zakończeniu głosowania żona obecnego prezydenta starającego się o reelekcję powiedziała kilka słów. Mikrofon wszystko uchwycił.

Agata Duda ostatnio postanowiła zrobić spory krok i podjęła bardzo ważną decyzję o pojawieniu się w mediach społecznościowych, nie obyło się niestety bez problemów i pojawił się nawet komentarz Kancelarii Prezydenta. Andrzej Duda usłyszał wczoraj bardzo optymistyczne wstępne wyniki sondaży dotyczących poparcia, jego żona obecna u jego boku nie kryła zadowolenia.

Z ust Agaty Dudy nieczęsto padają opinie na temat ważnych spraw

Agata Duda unika wypowiadania się na tematy ważne oraz istotne dla społeczeństwa. Chociaż towarzyszy mężowi podczas oficjalnych wizyt czy wydarzeń organizowanych jako para prezydencka, to pierwsza dama wielokrotnie znajdowała się w ogniu krytyki zarówno ze strony mediów jak i zwykłych obywateli. Szczególnie oberwało jej się za milczenie w czasie ogólnopolskich protestów dotyczących zaostrzenia, i tak już restrykcyjnego, prawa aborcyjnego oraz za pozostawienie bez wsparcia strajkujących nauczycieli, do których sama się zalicza. Wczorajszy wieczór był jednak dla niej wyjątkowo radosny i mogła celebrować sukces swojego męża, to właśnie wtedy, pod koniec wiecu wyborczego, mikrofon uchwycił 3 mocne słowa Agaty Dudy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wszyscy usłyszeli to, co miała do powiedzenia

Wielki entuzjazm po ujrzeniu sondaży dotyczących wyniku I tury wyborów był łatwy do zauważenia. Agata Duda chętnie wraz z resztą zebranych osób odśpiewała starającemu się o reelekcję prezydentowi "Sto lat", ale to nie ten moment zapadł wszystkim najbardziej w pamięci. Pod sam koniec wydarzenia pierwsza dama schyliła się w stronę mikrofonu i skierowała do zebranych tylko 3 słowa: "Niech żyje Polska!" wykrzyknęła ochoczo po czym skierowała się do swojego męża i ucałowała go na scenie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość obiegła media. Syn przekazał informacje o śmierci słynnej aktorki

2. Siedmiu żołnierzy dopadło i wykorzystało 12-letnią dziewczynkę. Szczegóły zdarzenia są przerażające

To był dla nich wyjątkowy wieczór

Andrzej oraz Agata Duda razem stanęli na scenie amfiteatru w Łowiczu i dziękowali Polakom za mobilizację w czasie trudnego wyborczego czasu. Nie obyło się jednak bez niemiłych sytuacji, gdy tłum zaczął gwizdać i buczeć po tym jak kandydat na prezydenta podzielił się z nimi jednym, kontrowersyjnym zdaniem. Do drugiej tury wyborów przeszedł Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski. Żona obecnego prezydenta nie tylko wczoraj wieczorem towarzyszyła ukochanemu w czasie politycznych wystąpień. Wspierała go także w poprzednich wyborach, a archiwalne materiały z poprzedniej kampanii można oglądać chociażby na kanale Andrzeja Dudy na YouTubie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Andrzej Duda złożył obietnicę. Chce dać Polakom ogromne pieniądze, znamy kwotę
  2. Jakub Błaszczykowski przeszedł badania medyczne. Klub wydał pilny komunikat
  3. Potężny wybuch w szpitalu, wielu zabitych i rannych. Pacjenci uwięzieni, tragiczne informacje z zagranicy
  4. Śmigłowiec rozbił się w polskim mieście. Dwie osoby nie żyją, dramatyczna akcja ratunkowa
  5. Wprowadzono kluczowe zmiany w 500 plus. Wszyscy rodzice muszą o nich pamiętać
  6. Andrzej Duda złożył obietnicę. Chce dać Polakom ogromne pieniądze, znamy kwotę

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News