Żona serialowego Janosika spotkała się z Agatą Dudą. Uderzył ją jeden szczegół, była zaskoczona

Żona serialowego Janosika spotkała się z Agatą Dudą. Uderzył ją jeden szczegół, była zaskoczona Źródło: youtube.com/polskieradio

Agata Duda spotkała się z żoną zmarłego Marka Perepeczki. Agnieszka Fitkau-Perepeczko po raz pierwszy od lat spędziła święta w Polsce i skorzystała z zaproszenia żony Andrzeja Dudy, która wyraziła chęć poznania artystki. Ukochana Janosika nie mogła wyjść z podziwu po spotkaniu i powiedziała, że nie spodziewała się takiej postawy pierwszej damy.

Agata Duda postanowiła spotkać się z Agnieszką Fitkau-Perepeczko. Aktorka, która najczęściej spędza święta w Australii, postanowiła pozostać w Polsce ze względu na zaproszenie od pierwszej damy. Spotkanie między paniami odbyło się w wyjątkowo pogodnej i świątecznej atmosferze. Żona Marka Perepeczki nie mogła jednak wyjść z podziwu osobą żony Andrzeja Dudy, zwracając uwagę na jeden szczegół.

Agata Duda przyjęła żonę Perepeczki. Żona Janosika była zachwycona spotkaniem

Trzeba przyznać, że sama Perepeczko nie spodziewała się, że Agata Duda będzie chciała zobaczyć się z nią w trakcie świąt. Dzięki temu spotkaniu aktorka po raz pierwszy od lat spędziła Boże Narodzenie w Polsce, a nie w Australii, w której mieszka na co dzień.

- Tak dobrze bawię się w Polsce, mam tyle zaproszeń na spotkania, że nie mam serca wracać. Mam też zaproszenia na święta i sylwestra. Kocham moją ojczyznę i przyjaciół, czuję się tu szczęśliwa - mówi artystka.

Była gwiazda "M jak Miłość" przyznała, że spotkanie z żoną Andrzeja Dudy było dla niej bardzo pozytywną niespodzianką. Takiej postawy pierwszej damy Fitkau-Perepeczko nie mogła się spodziewać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona Janosika zszokowana postawą Agaty Dudy

Okazuje się, że pierwsza dama przed oficjalnymi spotkaniami przywiązuje wielką wagę do tego, by przygotować się do rozmowy ze swoimi gośćmi. Fitkau-Perepeczko zwróciła uwagę na dobre maniery pierwszej damy, jej przyjazną postawę, ale także imponującą wiedzę na temat życia celebrytki.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
2. Co najmniej 13 Polaków nie żyje. Ponad 122 zostało rannych

- Porozmawiałyśmy sobie serdecznie, byłam mile zaskoczona, że Pierwsza Dama czyta wywiady ze mną i wie, co dzieje się w moim życiu - mówi "Życiu na gorąco" Agnieszka Perepeczko.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Kobieta chora na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Po kilkunastu godzinach serce jej męża pękło na pół
  4. Tysiące Polaków obserwowało jej walkę o życie. Niestety, rodzina przekazała, że Gabrysia zmarła w pierwszy dzień Bożego Narodzenia
  5. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News