Agata Duda przejęła mikrofon i wystosowała apel do Polaków. Potrzebna jest pomoc

Agata Duda przejęła mikrofon i wystosowała apel do Polaków. Potrzebna jest pomoc Źródło: prezydent.pl

Agata Duda zwróciła się do wszystkich Polaków z niezmiernie ważnym apelem. Wyrywając mężowi mikrofon przekazała wszystkim zebranym, że potrzebna jest pomoc.

Agata Duda razem z mężem Andrzejem pojawili się na gali z okazji rozpoczęcia kolejnej zbiórki żywności. Pierwsza Dama wykorzystała okazję, by wystosować do wszystkich Polaków bardzo ważne słowa. Jej apel chwyta za serce.

Andrzej i Agata Duda na gali

Gala Banków Żywności zgromadziła wielu uczestników. W tym roku z okazji inauguracji 23. zbiórki Andrzej i Agata Duda objęli nad nią patronat, chcąc zachęcić Polaków do zbierania żywności przed świętami Bożego Narodzenia. 

- W tej działalności Banków Żywności, w tej zbiórce dla banków, a na rzecz potrzebujących, najważniejsza jest kwestia szlachetności. W istocie w każdym z nas jest potrzeba czynienia dobra. W każdym z nas jest potrzeba tego, żeby mając, podzielić się z bliźnim, dać od siebie i z siebie chociaż jakąś niewielką cząstkę - powiedział Andrzej Duda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Podczas występu na scenie para prezydencka wystąpiła razem. Przemawiać zaczął Andrzej Duda, a jego żona w pewnym momencie przejęła mikrofon i zwróciła się do obywateli Polski z niezmiernie ważnym apelem.

Agata Duda przejmuje mikrofon

- Mamy nadzieję, że wzorem lat poprzednich Polacy otworzą swoje serca na potrzeby tych, dla których los okazał się mniej łaskawy. I bardzo, bardzo gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tegorocznej zbiórce żywności - rozpoczęła apel Agata Duda.

Pierwsza dama wspomniała, że w akcji biorą udział 32 banki żywności oraz ponad 55 tysięcy wolontariuszy. Przy okazji gali, Agata Duda właśnie im chciała podziękować za wspaniałą prace.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

- Łączy was idea dobra, idea wspierania drugiego człowieka - powiedziała Agata Duda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Agata Duda przejęła mikrofon i wystosowała apel do Polaków. Potrzebna jest pomoc
  3. Koniec z nudną panierką z bułki tartej. Dzięki nowej panierce kotlety schabowe będą tak pyszne, jak nigdy wcześniej
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. Możesz otrzymać tzw. specjalną rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriów. Jest na to sposób

źródło: twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News