Lepsze niż "Taniec z Gwiazdami"! Agata Duda popisała się na parkiecie, nie da się zapomnieć takiego widoku

Lepsze niż "Taniec z Gwiazdami"! Agata Duda popisała się na parkiecie, nie da się zapomnieć takiego widoku Źródło: Facebook/Kancelaria Prezydenta RP

Agata Duda w weekend wzięła udział w zabawie podczas Combra Babskiego w Bełchatowie. Dała się porwać do tańca i pokazała na parkiecie co potrafi. Jak się okazuje, Agata Duda jest gotowa na każdą okazję i nie ma się czego wstydzić. Jej umiejętności zdecydowanie przewyższają niektórych uczestników "Tańca z Gwiazdami".

Agata Duda lubi brać udział w imprezach, które są ważne dla lokalnej społeczności. W tym tygodniu padło na Babski Comber w Bełchatowie w województwie łódzkim, okazję bardzo istotną dla górniczek, pracownic kopalń i żon górników. Tam Babski Comber obchodzony jest co roku od samego początku istnienia lokalnej kopalni. To już jego 44. edycja - i właśnie ją zaszczyciła swoją obecnością Agata Duda.

Agata Duda była zachwycona uroczystością

Pierwsza dama przyznała, że to pierwsza taka impreza, w której uczestniczy. Nie ukrywała, że jest podekscytowana konceptem takiej integracji kobiet, które łączy wspólna praca i doświadczenia związane z górnictwem. Podczas uroczystości wyraziła swoją radość i wsparcie dla społeczności, które budują się wokół wspólnych przeżyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Moja radość jest tym większa, że po raz pierwszy uczestniczę w Combrze Babskim. Jak mówi chińskie przysłowie: lepiej zobaczyć coś raz, niż słuchać o tym tysiąc razy - powiedziała Agata Duda.

Dodatkowo wyraziła się na temat kobiecej potrzeby do budowania trwałych więzi społecznych i wspierania siebie nawzajem w trudnych sytuacjach.

- My kobiety chcemy i lubimy być razem. Potrafimy się wspierać i dzielić doświadczeniem, potrafimy również wspaniale się razem bawić - dodała.

Potem dała się porwać do tańca

Na zdjęciach opublikowanych przez Kancelarię Prezydenta RP widać, że Agata Duda nie tylko porozmawiała ze zebranymi, ale też nie miała żadnych oporów, aby pokazać swoje umiejętności na parkiecie. Odziana w kolorową sukienkę do pół łydki udowodniła, że oprócz dyplomatycznych formalności nieobce są jej też zasady tańca.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Wszyscy mieli okazję podziwiać grację, z jaką porusza się na parkiecie - w tym jej mąż, który chociaż wybrał się z nią na tę uroczystość, nie zdecydował się zatańczyć z żoną.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Ciężarna kobieta wrzuciła do sieci zdjęcie USG. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół, chodzi o jej nieżyjącego ojca
  3. Korzystasz w domu z odświeżacza tego typu? Koniecznie się go pozbądź, chodzi o zdrowie twoje i twoich najbliższych
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. Możesz otrzymać tzw. SPECJALNĄ rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriów. Jest na to sposób

źródło: interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News