Już wiadomo, co działo się z Agatą Dudą. Nagrała bardzo wymowny film dla Polaków

Już wiadomo, co działo się z Agatą Dudą. Nagrała bardzo wymowny film dla Polaków Źródło: instagram.com wpalacu

Agata Duda zaskoczyła wszystkich. W sieci pojawił się jej wymowny film, który nagrała w zaciszu pałacu prezydenckiego. Już wiadomo, co się z nią działo do tej pory.

Agata Duda stara się angażować w walkę z epidemią wirusa, choć nie w sposób ukryć, że na chwilę obecną najwięcej obowiązków przypada na jej męża, prezydenta RP. Dotychczas pierwsza dama osobiście uczestniczyła w wielu akcjach charytatywnych i pojawiała się na licznych spotkaniach z młodzieżą, co aktualnie nie jest możliwe. Wielu zatem zastanawiało się, jakim zajęciom teraz poświęci się Agata Duda. Przez wiele dni pozostawało to tajemnicą, aż w końcu w mediach pojawił się zaskakujący film autorstwa pierwszej damy. 

Już wiadomo, gdzie zniknęła Agata Duda. Nagrała wymowny film dla wszystkich Polaków 

Ostatnie dni nie są łatwe dla Polaków i, jak możemy z łatwością zauważyć, kolejne tygodnie wcale nie będą przyjemniejsze. Walka z koronawirusem trwa i niestety, potrwa jeszcze trochę, bowiem rząd zadecydował o wydłużeniu zamknięcia szkół do świąt Wielkanocnych, a także zaostrzył zakaz wychodzenia z domów. Choć media społecznościowe ociekają aktualnie w posty celebrytów, którzy podsyłają pomysły na nudę, wciąż pozostaje spore grono Polaków, którym nieustannie ona doskwiera. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pamiętajmy, że szczególnie dla najmłodszych, przerwa w chodzeniu do szkoły nie oznacza przerwy w edukacji, która obecnie odbywa się drogą internetową. Dzieci jednak mogą najbardziej odczuwać zakaz wychodzenia z domów, głównie teraz, gdy za oknami coraz bardziej widoczna jest wiosna. Pierwsza dama postanowiła zatem umilić wszystkim czas, publikując na oficjalnym Instagramie pałacu nagrania, w których czyta książki. 

- Chciałabym, abyście ten czas spędziły jak najmilej, dlatego zapraszam was do wspólnej podróży po niezwykłym świecie literatury - zachęca Agata Duda. 

Dzisiaj grzeje: 1. Duży wzrost zachorowań, kolejne ofiary śmiertelne. Sytuacja w jednym województwie coraz bardziej się komplikuje

2. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny

W jednym z filmików żona Andrzeja Dudy zagłębiła się w "Malutką Czarownicę". To niesamowity gest pierwszej damy, która postanowiła nie tylko umilić i zająć czas najmłodszym, ale i rodzicom nieco ułatwić codzienne życie, bowiem z całą pewnością wielu już brakuje pomysłów na zabawy z dziećmi. Nagrania są regularnie zamieszczane na oficjalnym Instagramie oraz Facebooku pałacu prezydenckiego, zatem wszyscy rodzice, których dzieciom doskwiera nuda, mogą włączyć filmik i pozwolić, by pociechy miło spędziły czas na literaturze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe objawy koronawirusa. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę
  3. Zmarł drugi polski ksiądz zarażony koronawirusem. Mieszkańcy coraz bardziej się obawiają
  4. Mężczyzna codziennie podchodzi do okna budynku, siada przed nim i wyjmuje telefon. Powód wyciska łzy z oczu
  5. Nikt nie miał pojęcia o kwarantannie 50-letniej Polki. Tragiczne odkrycie w jej mieszkaniu
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News