Agata Duda nagrała życzenia dla Polaków. Jej stylizacja zwala z nóg

Agata Duda nagrała życzenia dla Polaków. Jej stylizacja zwala z nóg Źródło: YouTube

Agata Duda nagrała wraz z mężem świąteczne życzenia dla Polek i Polaków. Sympatycy pierwszej damy byli szczególnie zachwyceni jej kreacją, w której wystąpiła w filmiku. Prezydencka żona postawiła na niezwykle elegancką prostotę.

Agata Duda pojawiła się wraz z mężem w krótkim filmiku, który opublikowano na oficjalnym profilu Kancelarii Prezydenta na Twitterze. Pierwsza para na nagraniu złożyła świąteczne życzenia Polkom i Polakom w całym kraju oraz poza jego granicami.

Agata Duda wraz z mężem złożyli Polakom świąteczne życzenia

- Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy nasze najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym rodakom w kraju i za granicą. Życzymy Państwu zdrowia, spokoju i radości oraz wielu wspaniałych chwil, spędzonych w gronie rodziny i bliskich. Niech wigilijny stół jednoczy nas i łączy, a wspólne śpiewanie kolęd przypomina nam o naszych pięknych, polskich tradycjach - powiedzieli prezydent oraz pierwsza dama na nagraniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Niech w tym szczególnym czasie nikt nie będzie samotny i smutny, bo przecież święta to czas uśmiechu i bycia razem. Pamiętajmy w te święta o potrzebujących, okażmy serdeczność i dobroć wszystkim, którzy być może na co dzień jej nie doświadczają. Niech okres Bożego Narodzenia będzie dla Państwa czasem naprawdę niezwykłym. Wszystkim Państwu raz jeszcze życzymy radosnego i pogodnego świętowania. Wesołych świąt - dodali w dalszej części nagrania.

Wyjątkowa stylizacja pierwszej damy

Uwagę sympatyków pierwszej pary przyciągnęły jednak nie tylko stosunkowo długie życzenia, ale i wyjątkowa kreacja Agaty Dudy. Prezydencka żona postawiła na prostotę oraz elegancję - białą sukienkę z długim rękawem, która podkreśliła jej szczupłą sylwetkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2. Obława policji tuż przed Wigilią. Niebezpieczeństwo jest realne, dwóch niebezpiecznych bandytów na wolności

Do tego Agata Duda dobrała niewielkie wiszące kolczyki, co dodało szyku klasycznej kreacji. Jej makijaż okazał się zdecydowanie wieczorowy, ale nie zbyt ciężki na tę okazję. Zdaniem wielu komentujących pierwsza dama zaprezentowała się więc naprawdę doskonale.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie
  4. Wodecki tuż przed śmiercią miał podjąć życiową decyzję. Nie zdążył, wyszło po latach
  5. Agata Duda nagrała życzenia dla Polaków. Jej stylizacja zwala z nóg

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News