Wiadomość już poszła w świat. Żona Rafała Trzaskowskiego skierowała słowa do Agaty Dudy

Wiadomość już poszła w świat. Żona Rafała Trzaskowskiego skierowała słowa do Agaty Dudy Źródło: youtube.com naTemat.pl

Agata Duda raczej nie mogła się tego spodziewać, choć i opinia publiczna wydaje się takim obrotem spraw mocno zaszokowana. Wszystko przez słowa Małgorzaty Trzaskowskiej, skierowane do pierwszej damy.

Agata Duda została okrzyknięta "najbardziej milczącą pierwszą damą", bo jak Polacy dostrzegli na przestrzeni ostatnich pięciu lat, żona prezydenta stroni raczej od udzielania wywiadów czy oficjalnych wypowiedzi. Gdy jednak już zabrała głos, w czasie finału II tury wyborów, jasno wyjaśniła, że "cisza" nie wiążę się z brakiem aktywności, a poza blaskiem fleszy sukcesywnie realizuje kolejne przedsięwzięcia. Tymczasem żona Rafała Trzaskowskiego, w czasie kampanii wyborczej, rozpoczęła walkę o prawa kobiet, nie stroniła i nadal nie stroni od wywiadów i wyraźnie pokazała, że nie obawia się wyrazić własnego zdania. Teraz postanowiła zwrócić się do żony prezydenta. 

Ciekawe, co na to Agata Duda. Trzaskowska zwróciła się do niej w dosadnych słowach 

Choć Rafał Trzaskowski nie zwyciężył, zarówno on, jak i jego żona, mają zamiar pozostać aktywnymi i wciąż próbować "zmienić Polskę na lepsze". Sama Trzaskowska zapowiedziała, że chce walczyć o prawa kobiet, a pierwsze kroki w tym kierunku już zostały przez nią podjęte. W przytaczanym przez Jastrząb Post wywiadzie WP z żoną Trzaskowskiego, poruszony został wątek spotkania z obecnym prezydentem, który to po II turze wyborów zaprosił swojego rywala z małżonką do Pałacu Prezydenckiego. Wiadomo, że spotkanie ma się odbyć między 27 a 31 lipca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Trzaskowska została wprost zapytana przez WP, czy po wizycie w pałacu będzie chciała rozpocząć współpracę z pierwszą damą. Okazuje się, że taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy. 

- Absolutnie jestem gotowa na spotkanie i rozmowy z każdym. W kampanii żałowałam, że nie starczyło czasu, żeby pojechać w regiony, gdzie najwięcej mieszkańców głosowało na obecnego prezydenta. Na Podkarpacie, Podlasie. Chciałabym spotykać się z kobietami, które mają inne poglądy, inne zdanie na wiele aktualnych teraz tematów i rozmawiać z nimi - mówiła dla WP Małgorzata Trzaskowska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Majdan przekazał nagłą wiadomość o małym Heniu. Wielu fanów rozbitych

2. Mamy potwierdzenie, zacznie się już za kilka dni. Fatalna informacja dla wielu Polaków

2. Jego ciała szukali przez 2 dni. Tragiczna śmierć 13-latka

Choć Trzaskowska przewiduje współpracę z Agatą Dudą ma dla niej pewien warunek. Żona kandydata na prezydenta chciałaby, by pierwsza dama była bardziej zaangażowana w podjęte działania.

- Jeżeli tylko wykaże się jakąś widoczną aktywnością na rzecz kobiet, zwłaszcza na polu edukacji, to na pewno będę gotowa do rozmowy. Dla kobiet w Polsce ważne są konkrety - dodała żona Rafała Trzaskowskiego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media podały tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj Kubica
  2. Polacy spróbowali niemieckich pierogów i brakuje im słów. Obłędne nadzienie żywcem przenosi do nieba
  3. Chłopak nie żył przez 20 minut. Kiedy się ocknął, powiedział, co zobaczył "po drugiej stronie"
  4. Minister przekazał wiadomość dla wszystkich rodziców. Decyzja jest ostateczna
  5. Niewiarygodne. Wyciekło nieznane zdjęcie Agaty Dudy z młodości, jedna rzecz odbiera mowę
  6. Córki Katarzyny Figury są już prawie dorosłymi kobietami. Nastolatki powalają urodą po mamie na kolana

Źródło: Jastrząb Post 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News