Znana projektantka bezlitośnie rozjechała stylizacje Agaty Dudy. Ale nie tylko za strój jej się oberwało

Znana projektantka bezlitośnie rozjechała stylizacje Agaty Dudy. Ale nie tylko za strój jej się oberwało Źródło: Instagram/prezydent PL

Agata Duda uchodzi za prawdziwą ikonę stylu wśród pierwszych dam. Nad jej stylizacjami zachwycano się także w zachodniej prasie. Jednak pewna znana projektantka mody ma spore zastrzeżenia.

Agata Duda niejednokrotnie spotykała się ze słowami krytyki, choć jej stylizacje z reguły były "świętością". Mało kto zbierał się na odwagę, żeby je skrytykować - choćby ze względu na to, że pierwsza dama ma naprawdę świetny gust. Jest wierna konserwatywnej modzie, ale na tyle odważna, żeby przełamać kreacje dodatkami w kontrastujących kolorach. Znana projektantka mody nie podziela jednak tego entuzjazmu.

Agata Duda skrytykowana przez znaną projektantkę

Na temat kreacji Agaty Dudy wypowiedziała się znana projektantka mody, Lidia Kalita. W wywiadzie z nią poruszono temat spotkania żony Andrzeja Dudy z Melanią Trump, a właściwie ubrań, jakie obie kobiety noszą. Pierwszej damie Rzeczpospolitej mocno się oberwało.

- Wydaje mi się, że obie te panie nie wyrażają zbyt wiele emocji swoją twarzą. Ubranie jest bardzo ważne, ale ważna jest też osobowość i dobra energia. Tak naprawdę nie ma znaczenia, w co się ubierają, po prostu ich nie widać [...] . Zarówno przypadku Agaty Dudy, jak i w przypadku Melanii Trump trudno mi powiedzieć w jakim są momencie życia. Po prostu stoją jako dodatek do swoich mężów i nie ma znaczenia, w co się ubierają, bo po prostu ich nie widać - krytykowała Kalita.

Internauci reagują na słowa krytyki wobec pierwszej damy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Projektantka stwierdziła, że zachowanie i prezencja jest nieodłączną częścią kreacji i trudno oceniać sam strój w oderwaniu od reszty. Według Lidii Kality, Agata Duda i Melanie Trump są zbyt stonowane w wyrażaniu emocji, przez co "giną" w swoich kreacjach. Internauci nie mogli pozostawić tak mocnej opinii bez komentarza. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

- Osobiście bardzo podoba się mi styl pani Agaty Dudy. Po prostu ubiór jak przystało. Jestem dumna jako polka z Naszej Pary Prezydenckiej. Słowem: klasa - pisała internautka.

- Prezydentowa powinna zrezygnować z obcasów, bo przytłacza prezydenta, o co i tak nietrudno - stwierdziła inna użytkowniczka.

- Znana projektantka zwariowała? - pytał internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Abonament już niebawem PODROŻEJE. Po 21 listopada zapłacisz więcej
  2. Mężczyzna pocałował zmarłą żonę w czoło. Chwilę później już nie żył
  3. Wszyscy w "Mam talent" zaczęli się śmiać, gdy powiedziała, że jej pies umie śpiewać. Jak zwierzak zaczął występ, oszaleli na jego punkcie
  4. Porwali nastolatkę i więzili ją 44 dni. Robili jej tak straszne rzeczy, że sama błagała, by ją w końcu zabili
  5. To już oficjalne. Wiadomo, kiedy będą wypłacane czternaste emerytury i komu się należą

Źródło: Super-Express

Następny artykuł