Agata Duda brutalnie skrytykowana przez znaną projektantkę. Mocne słowa trafiają w czuły punkt

Agata Duda brutalnie skrytykowana przez znaną projektantkę. Mocne słowa trafiają w czuły punkt Źródło: Instagram/Prezydent RP Andrzej Duda

Agata Duda swoimi stylizacjami zawsze robi furorę wśród opinii publicznej, jednak pewna znana projektantka jest innego zdania. Brutalnie skrytykowała pierwszą damę za dobór jej kreacji. Mocne słowa ekspertki na pewno trafiły w czuły punkt żony prezydenta RP.

Agata Duda zawsze zachwyca swoją urodą i eleganckim, klasycznym stylem. Kreacje pierwszej damy często są pokazywane w mediach jako wzór nienagannego wyglądu. Jednak znana polska projektantka nie popiera zdania większości osób. Doszukała się kilku mankamentów, o których postanowiła opowiedzieć. Mocne słowa modowej ekspertki na pewno mogą zaboleć. 

Agata Duda jest doceniana za swój styl

Żona prezydenta RP Andrzeja Dudy cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem mediów, głównie ze względu na swój elegancki styl. Pierwsza dama zawsze wiernie towarzyszy mężowi podczas delegacji w kraju i zagranicą. Za każdym razem można usłyszeć, że kobieta prezentowała się wspaniale. Wiele osób docenia jej starania włożone w swój wygląd. Niestety znana projektantka nie popiera zdania większości. 

Pierwsza dama została skrytykowana przez stylistkę

Lidia Kalita to założycielka ekskluzywnej marki odzieżowej Simple. Projektantka postanowiła odnieść się do stylu Agaty Dudy i Melanie Trump. Jej słowa mocno zaskoczyły fanów polskiej pierwszej damy. 

- Wydaje mi się, że obie te panie nie wyrażają zbyt wiele emocji swoją twarzą. Ubranie jest bardzo ważne, ale ważna jest też osobowość i dobra energia. Tak naprawdę nie ma znaczenia, w co się ubierają, po prostu ich nie widać - cytuje Jastrząb Post słowa Lidii Kality. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według opinii projektantki nie same ubrania są ważne, lecz także osoba, która je nosi. Nawet najlepiej dobrana stylizacja będzie wyglądała mizernie, jeżeli człowiek nie wyraża sobą żadnych emocji. Trzeba przyznać, że ocena Lidii Kality jest dość zaskakująca. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
2. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił

Agata Duda ubiera się zazwyczaj w stonowane barwy i klasyczne kroje ubrań. Makijaże pierwszej damy również nie są krzykliwe, a jedynie delikatnie podkreślają jej urodę. Również fryzura żony prezydenta RP zawsze prezentuje się nienagannie. Dla znanej projektantki to jednak za mało. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiemy skąd pochodzą pieniądze na "trzynastki". Prawda jest PRZERAŻAJĄCA
  2. Agata Duda znów w ogniu krytyki. Padły naprawdę mocne słowa, tym razem odpowie?
  3. Mężczyzna umarł 2 lata wcześniej i zostawił po sobie nietypową rzecz. Znalazł ją jego pies, reakcja zwierzaka jest niemal ludzka
  4. Tak wyrafinowanych kotletów schabowych jeszcze nigdy nie jadłeś. Zdziwisz się, jak można do niego wykorzystać ziemniaki
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł