Nie wiedziała, że robią jej zdjęcie. Agata Duda pokazała swoją prawdziwą twarz, takiej jej nie znacie

Nie wiedziała, że robią jej zdjęcie. Agata Duda pokazała swoją prawdziwą twarz, takiej jej nie znacie Źródło: Instagram/Prezydent PL

Agata Duda ostatnio ma terminarz zapełniony po brzegi. Co rusz pojawia się na jakimś ważnym wydarzeniu. Na jednym z nich, złapano ją w sytuacji, której się kompletnie nie spodziewała.

Agata Duda nawet na chwilę nie wychodzi z obiektywu reporterów. Pierwsza dama jest fotografowana nie tylko przez fotografów rządowych, ale także przez paparazzich. Ostatnio jednak została zaskoczona przez jednego z uczestników ważnego wydarzenia w kompletnie niespodziewanym momencie.

Agata Duda towarzyszyła mężowi na ważnym wydarzeniu

Tym razem pierwsza dama gościła na wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym w Teatrze Narodowym. Była to gala z okazji IV edycji Nagrody Prezydenta RP "Dla Dobra Wspólnego". W trakcie wydarzenia przemawiał prezydent Andrzej Duda, patron nagrody.

- Działalność dla dobra wspólnego to dla mnie prawdopodobnie najbardziej szlachetny rodzaj polityki. Bo polityka to nic innego jak rozsądna, rozumna troska o dobro wspólne - mówił obecny prezydent.

Oczywiście na wydarzeniu towarzyszyła mu małżonka. Na miejscu było wiele innych ważnych osobistości, szczególnie ze środowiska artystycznego, więc obecność głowy państwa i pierwszej damy była obowiązkowa.

Agata Duda pokazała prawdziwą twarz

Jednak internauci najbardziej zwrócili uwagę na zdjęcie, które wykonał dziennikarz sportowy, Krzysztof Stanowski. Chciał zrobić sobie zdjęcie ze słynną aktorką, Ewą Błaszczyk. W tle załapał się właśnie pierwsza dama, która nie miała pojęcia, że jest fotografowana.

- Na scenie Teatru Wielkiego wraz z jedną największych Polek. Pani Ewa Błaszczyk została uhonorowana przez Prezydenta Andrzeja Dudę nagrodą specjalną w ramach nagród Dla Dobra Wspólnego. Mnóstwo wspaniałych ludzi i inspirujących historii - pisał na Twitterze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W górnym prawym rogu złapana została pierwsza dama, która widocznie była rozbawiona. Tak roześmianej Agaty Dudy nie widziano już dawno. Oczywiście internauci nie mogli przepuścić takiego widoku bez komentarza. To w końcu prawdziwe oblicze pierwszej damy, która nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest właśnie uwieczniana na fotografii. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przed operacją pacjent zostawił na swoim ciele wiadomość dla lekarza. Chirurg przez 30 minut dochodził do siebie
2. Tragiczne wiadomości z centralnej Polski. Samolot runął na ziemię i stanął w ogniu, jest informacja o ofiarach

- Pani Prezydentowa z tyłu się z Pana jakby chichra - pisał internauta.

- A Agacie co tak wesoło? - czytamy dalej.

- Mistrzyni drugiego planu śmieje się z kawału męża? - pytał inny użytkownik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fryzura, za którą faceci szaleją. Jest prosta i szybka w wykonaniu, wystarczą 3 minuty, by osiągnąć zachwycający efekt
  2. Mama przez całą dobę szukała pomocy dla 8-letniej córki, która najpewniej została zgwałcona. Oburzająca postawa lekarzy, nie chcieli mieć z nią do czynienia
  3. Zwyrodnialec porwał 11-latkę i bezustannie gwałcił, urodziła mu 9 dzieci, nad którymi się znęcał. Ich agonia trwała 19 lat
  4. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  5. Będzie NOWE świadczenie dla rodzin. Premier zapowiedział "wsparcie, jakiego nie było dotąd"

Źródło: Super-Express

Następny artykuł