Ale wstyd. Tak Amerykanie i ich media nabijają się z Agaty Dudy, jej wpadka przejdzie do historii

Ale wstyd. Tak Amerykanie i ich media nabijają się z Agaty Dudy, jej wpadka przejdzie do historii Źródło: youtube/Washington Post

Agata Duda niejednokrotnie towarzyszyła mężowi w ważnych podróżach dyplomatycznych. Podczas jednej z nich zaliczyła wpadkę, przez co stała się obiektem memów w USA.

Gdy Agata Duda pojawiła się razem z mężem na delegacji w USA, było o niej głośno na całym świecie. Pisano o jej stylu ubierania, a także o pewnej wpadce, którą zaliczyła w obecności Donalda Trumpa i jego żony. Teraz stała się obiektem memów i żartów w USA.

Agata Duda zaliczyła wpadkę w delegacji

Wszystko wydarzyło się w trakcie pożegnania par prezydenckich. Gdy Donald Trump wystawił rękę do Agaty Dudy, ta ominęła go i najpierw podała rękę jego żonie, a dopiero później samemu prezydentowi USA. Wiele osób doszukiwało się w tym geście politycznego protestu przeciwko rządom Trumpa, ale faktycznie był to raczej rodzaj okazania szacunku Melanie Trump. Później zresztą Andrzej Duda zdementował te pogłoski.

- Odpowiadając na kilka zaskakujących doniesień - moja żona wymieniła uściski i z panią i z panem Trump po ich wspaniałej wizycie. Walczmy z fake newsami - pisał prezydent RP.

Jednak nagranie z tego wydarzenia zaczęło już żyć własnym życiem, a Duda stała się częstym gościem na amerykańskich, śmiesznych obrazkach, czyli tzw. memach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Agata Duda bohaterką memów w USA

Sytuacja miała miejsce dwa lata temu, ale niedawno została wyciągnięta przez popularny profil na Instagramie, Saint Hoax, który wykorzystał nagranie jako format do memów. Okazało się, że nagranie szybko zdobyło popularność w internecie, a kadry z filmiku doczekały się dziesiątek przeróbek.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Pod słynny gest Agaty Dudy podstawiono znane piosenki, które nawiązywały do gestów podawania dłoni. Post z przeróbkami zdobył aż 92 tysiące polubień oraz ponad 1700 komentarzy. Sam profil może się poszczycić 1,3 milionami obserwujących. Nagranie z Agatą Dudą udostępnili także znani celebryci, tacy jak Justin Bieber, Kim Kardashian, Miley Cyrus czy Kylie Jenner.

Źródło: Instagram/SaintHoax

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przyszli rodzice poszli na pierwsze USG. Lekarka spojrzała na monitor i przekazała im wieści, po których nie mogli przestać płakać
  2. Mama zauważyła u córki ciemne kręgi na karku. Zabrała ją do lekarza i usłyszała piorunującą diagnozę, teraz ostrzega innych rodziców
  3. Magda Gessler oszalała? Sprzedaje świąteczne ciasta za kosmiczne ceny, najtańsze kosztuje 65 złotych za kilogram
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News