Obca kobieta rzuciła się na Andrzeja Dudę i zaczęła całować, interweniowała ochrona. Mamy zdjęcia, Agata Duda będzie zazdrosna?

Obca kobieta rzuciła się na Andrzeja Dudę i zaczęła całować, interweniowała ochrona. Mamy zdjęcia, Agata Duda będzie zazdrosna? Źródło: Jakub Szymczak/KPRP

Agata Duda może mieć powody do zazdrości? W trakcie spotkania z wyborcami, jedna z kobiet wręcz rzuciła się na prezydenta, a następnie go przy wszystkich pocałowała. Musiała interweniować ochrona.

Agata Duda mogła poczuć się niezręcznie po zobaczeniu tych zdjęć. Prezydent wizytował Środę Śląską, w której został bardzo ciepło przywitany. Jedna z uczestniczek spotkania, postanowiła przywitać prezydenta w wyjątkowo ekspresyjny sposób.

Andrzej Duda uhonorowany. Mieszkańcy miasta przyjęli go bardzo ciepło

Andrzej Duda odwiedzał dolnośląską miejscowość, ze względu na uroczystość przyznania mu honorowego obywatela miasta. Radni zdecydowali, że tytuł należy się głowie państwa, ze względu na "pochylenie się nad polską rodziną". Zdjęcia z ciepłego przywitania zostały opublikowane na prezydenckim Twitterze.

- Mieszkańcom Środy Śląskiej bardzo dziękuję za życzliwe przyjęcie, także w poczet Obywateli Miasta, świetne spotkanie i wiele interesujących rozmów. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam! Do zobaczenia! - pisał Andrzej Duda na portalu społecznościowym.

Agata Duda będzie zazdrosna? Andrzej Duda publicznie pocałowany przez inną kobietę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak najcieplejsze powitanie Andrzej Duda otrzymał ze strony jednej z mieszkanek Środy Śląskiej. Kobieta przedarła się przez tłum, objęła prezydenta i mocno pocałowała go w policzek. Z obawy o bezpieczeństwo prezydenta, zareagować musiała ochrona. Udokumentowana sytuacja nie umknęła obiektywom reporterów.

Po publikacji zdjęć internauci zaczęli się zastanawiać czy Agata Duda nie ma przypadkiem powodów do zazdrości. Biorąc pod uwagę, że był to znak uwielbienia dla polityka i sympatyczka prezydenta była raczej sporo starsza, to pierwsza dama nie musi się obawiać "konkurencji". Jednak internauci nie są tego do końca pewni.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Martwego noworodka przewieziono do kostnicy. Nagle dziecko zaczęło się ruszać, ale przerażony pracownik wypełnił bezlitosne polecenie szefa

- Ale buziaki Panie Prezydencie! Pani Agata nie jest zazdrosna? - pisała internautka.

- Kurcze, ale bym chciała być na miejscu tej Pani! - komentowała inna użytkowniczka.

fot. Kancelaria Prezydenta RP/Krzysztof Sitkowski

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus stanie się 400 plus. Zmiany nie da się uniknąć
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Małgosia znalazła na swojej wycieraczce prezerwatywę. Tuż obok leżał liścik, jak go przeczytała, chciało jej się płakać
  4. Urodziła bliźniaki, a lekarze na ich widok zamilkli. Dopiero jak na nie spojrzała, zrozumiała dlaczego
  5. Mąż pozwalał braciom i kuzynom wykorzystywać cieleśnie swoją żonę. Ale to nie było najgorsze, co jej zrobił

Źródło: Twitter

Następny artykuł