Agata Duda i mąż
AGENCJA SE/East News
Monika Majko - 18 Listopada 2020

Kreacja Agaty Dudy pod mocnym ostrzałem. Internauci dopatrzyli się dwóch ukrytych przekazów

Agata Duda wraz z mężem udała się na Litwę w celu odbycia wizyty dyplomatycznej. Kreacja, którą pierwsza dama założyła na tę okazję, wywołała ogromne poruszenie wśród internautów. Dopatrzono się w niej ukrytych przekazów.

Agata Duda wybrała się na Litwę, by towarzyszyć swojemu mężowi podczas wizyty dyplomatycznej w sąsiednim kraju. Na tę okazję pierwsza dama wybrała specjalną kreację, która od razu przyciągnęła wzrok internautów. W stroju żony prezydenta dopatrzyli się ukrytych przekazów.

Agata Duda i prezydent Polski wybrali się z wizytą dyplomatyczną na Litwę

Polska pierwsza dama popadła niedawno w niełaskę obywateli po tym, kiedy po raz kolejny zamilkła w ważnej dla nich sprawie. Kiedy po ogłoszeniu kontrowersyjnego wyroku Trybunału Konstytucyjnego, dotyczącego zaostrzenia obowiązującego prawa aborcyjnego, wybuchł w Polsce strajk kobiet, wiele z protestujących obywatelek oczekiwało słów wsparcia od żony prezydenta.

Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiWłaśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiCzytaj dalej

Jednak Agata Duda konsekwentnie milczała w tej sprawie, co nie umknęło uwadze zawiedzonych obywateli, a kiedy w końcu zdecydowała się przemówić w czasie wspólnego wywiadu z Andrzejem Dudą, ważyła słowa z niezwykłą rozwagą.

- Ja nie wyobrażam sobie, że mogłabym usunąć ciążę, nawet zagrożoną, ale to wynika z moich przekonań i wiary, ale także ze świadomości, że w tej sytuacji miałabym wsparcie rodziny. Stawiam pytanie: czy każdy jest zdolny do heroizmu? Czy kobiety muszą być zmuszane do heroizmu? Mam wątpliwości - powiedziała Agata Duda.

W ostatnim czasie Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda udali się na Litwę, by spotkać się w Wilnie z prezydentem Gitanasem Nausedą i jego małżonką Dianą Nausediene. Podczas dwudniowej wizyty pierwszej pary planowano m.in. powołanie Rady Prezydenckiej Polski i Litwy oraz zainaugurowanie Polsko-Litewskiego Forum Biznesowego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Agata Duda zaskoczyła wszystkich swoją kreacją

Na tę okazję żona polskiej głowy państwa wybrała wyjątkową kreację, która poruszyła wiele osób. Agata Duda założyła dwukolorową sukienkę, do której ubrała czarne kozaki. Jak twierdzą niektórzy użytkownicy sieci, można dopatrzyć się w niej ciekawego przekazu od pierwszej damy.

Internauci zaczęli żartować, że na sukience pierwszej damy można dopatrzeć się błyskawicy, który jest symbolem trwającego w kraju strajku kobiet. W ten sposób pierwsza dama miałaby okazać wsparcie dla protestujących Polek w sposób niewerbalny.

Bardziej prawdopodobna jest jednak teza, że fioletowe fragmenty materiału, które układają się w kształt błyskawicy, miałyby korespondować z obchodzonym 17 listopada Światowym Dniem Wcześniaka, którego fiolet jest symbolicznym kolorem. Takie wytłumaczenie ma również potwierdzać fioletowy krawat, która na tę okazję założył prezydent Andrzej Duda.

Dzisiaj grzeje:

1. Z samego rana pojawił się komunikat Ministerstwa Zdrowia. Wiadomość dla wszystkich Polaków

2. Żona znalazła dowód zdrady męża w jego telefonie. Odpisała jego kochance w mistrzowski sposób

3. Właśnie ujawniono, ile zarabiał miesięcznie Gulbinowicz. "Gdyby wierni dowiedzieli się, doznaliby wstrząsu i niesmaku"

Strajk kobiet rozpoczął się 22 października br. po ogłoszeniu przez Trybunał Konstytucyjny wyroku, który stanowi, że aborcja w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu jest niezgodna z Konstytucją RP. Orzeczenie to spowodowało złamanie obowiązującego od 1993 roku tzw. kompromisu aborcyjnego i spotkało się z ogromnym sprzeciwem społecznym.

Protesty wciąż trwają na terenie całego kraju, a dzisiaj o godzinie 18:00 strajkujący pojawili się pod budynkiem sejmu w Warszawie, w celu zablokowania politykom możliwości opuszczenia go po zakończeniu obrad. Jak zapowiadają organizatorzy demonstracji, protestujący nie zamierzają odpuszczać.

Agata DudaTwitter.com MRebeliant

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje legendarny muzyk, hitów jego zespołu słuchali chyba wszyscy
  3. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  4. Najczęściej pojawiający się objaw Covid-19. Ma go nawet 86% zakażonych, trzeba wiedzieć
  5. Ujawniono, co czeka Polaków już 10 grudnia. Fantastyczna wiadomość ws. koronawirusa, trzeba trzymać kciuki
  6. Widmo ogromnego strajku zawisło nad całą Polską. Konsekwencje mogą być katastrofalne
  7. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje legendarny muzyk, hitów jego zespołu słuchali chyba wszyscy
  8. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News