Agata Duda nie wytrzymała. Prezydent ogłosił decyzję pierwszej damy, założyła konto na Instagramie

Agata Duda nie wytrzymała. Prezydent ogłosił decyzję pierwszej damy, założyła konto na Instagramie Źródło: Piotr Molecki/East News

Agata Duda przerywa milczenie. Prezydent Andrzej Duda ogłosił ważną decyzję pierwszej damy. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Czy to oznacza, że Agata Duda częściej zacznie zabierać głos w sprawach bliskim obywatelom kraju? Niewykluczone.

Agata Duda postanowił przerwać milczenie i rozwiać wszelkie wątpliwości. Podjęła ważną decyzję, o której poinformował publicznie jej mąż - prezydent Andrzej Duda. Dotychczas pierwsza dama stała obok swojego męża i nie zabierała zbyt często głosu, czyżby teraz miało się to zmienić? Nikt się tego nie spodziewał.

Agata Duda przerywa milczenie, o jej decyzji poinformował prezydent Andrzej Duda

Agata Duda pełni rolę pierwszej damy od pięciu lat. W tym czasie towarzyszyła swojemu mężowi, pojawiając się obok niego podczas różnych ważnych wydarzeń. W Internecie często pojawiały się słowa krytyki, twierdzące, że kobieta stoi tylko u boku swojego męża, a sama nie zabiera głosu zbyt często. Szczególnie w sprawach dotyczących kobiet. Czy to się zmieni? Istnieje taka szansa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na profilu prezydent_pl na Instagramie pojawiło się właśnie oświadczenie w sprawie decyzji Agaty Dudy, jakoby małżonka prezydenta miała założyć własne konto na Instagramie. Na swoim profilu ma podsumować 5 lat spędzonych w Pałacu Prezydenckim. Wszelkie obawy na temat tego, że konto mogłoby być fałszywe rozwiał prezydent, który zachęcił do obserwowania profilu Agaty Dudy.

- Reprezentowanie Polski podczas oficjalnych wizyt zagranicznych w towarzystwie Prezydenta, goszczenie światowych przywódców i koronowanych głów państw w Pałacu Prezydenckim, spotkania z uczniami i nauczycielami w kraju i za granicą – dziećmi i młodzieżą w ramach projektów edukacyjnych, kulturalnych i lekcji języka niemieckiego, wsparcie inicjatyw charytatywnych, wizyty w szpitalach, hospicjach, placówkach opiekuńczych, ośrodkach szkolno-wychowawczych dla osób z niepełnosprawnościami, spotkania z Polakami w kraju i Polonią poza jego granicami. #5latAKD | Zachęcamy do obserwowania profilu @pierwszadama_akd - napisano w poście.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: samolot spadł w dużym polskim mieście. Polsat właśnie przekazał dramatyczne informacje

2. Mama w ciąży i trójka dzieci zginęli w tragicznym wypadku. Wszystko przez jedną rzecz, którą robi wiele osób

Czy założenie konta na Instagramie przez Agatę Dudę to pierwszy krok do regularnego udziału w debatach na tematy najważniejsze dla państwa oraz obywateli? Być może, nie jest to jednak pewne. Z pewnością jednak na koncie pojawiły się już pierwsze posty, których jest aż 22, a zaobserwowało je już ponad 2 tysiące osób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Treść słów kucharza poraża. Polacy się wściekną, chodzi o 200 zł za rybę nad morzem
  2. Anna Lewandowska skompromitowała się na Instagramie. Co za wpadka, Robert nie będzie zadowolony
  3. Właśnie wzięła nowonarodzone dziecko na ręce i poczuła przedziwną rzecz w brzuchu. Wezwano lekarza, przekazał porażające wieści
  4. Ola przypadkiem wzięła telefon męża i nagle zauważyła na ekranie rzecz, która ścięła ją z nóg. Niedługo potem na jaw wyszła piorunująca prawda
  5. RCB niespodziewanie wystosowało pilny apel do wszystkich Polaków. Nie chodzi o burze
  6. Cuckold czyli nowy rodzaj zdrady. Kobiety nie mają o niej pojęcia

Źródło: Jastrzab Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News