Agata Duda znowu oczarowała kreacją
Facebook/Kancelaria Prezydenta RP
Agata Karczewska - 16 Sierpnia 2019

Wczoraj Agata Duda wyróżniała się z tłumu nie tylko wzrostem. Rewelacyjna kreacja pierwszej damy zrobiła wrażenie

Agata Duda towarzyszyła wczoraj swojemu mężowi podczas obchodów Święta Wojska Polskiego. Pierwsza dama po raz kolejny oczarowała wszystkich kreacją, dzięki której wyróżniała się z tłumu zebranych na uroczystości osób.

Agata Duda znowu zabłysnęła swoim wyczuciem stylu. Podczas wczorajszych uroczystości związanych z obchodami Święta Wojska Polskiego, pierwsza dama wyróżniała się nie tylko wzrostem. Żona prezydenta oczarowała wszystkich swoją rewelacyjną kreacją.

Agata Duda znowu pokazała klasę

Agata Duda bardzo często jest chwalona za swoje wybory związane z garderobą. Zawsze prezentuje się elegancko i z klasą. Wczoraj podczas uroczystych obchodów święta narodowego w Katowicach po raz kolejny pokazała, że wyznaczniki stylu są jej dobrze znane.

Krzysztof Jackowski na cmentarzu przedstawił wizję tego co dzieje się z ludźmi po śmierci.Krzysztof Jackowski na cmentarzu przedstawił wizję tego, co dzieje się z ludźmi po śmierci. Nie wszystkich to ucieszyCzytaj dalej

Pierwsza dama pojawiła się u boku Andrzeja Dudy w rewelacyjnej kreacji, która natychmiast zwracała uwagę wszystkich. Jeżeli chodzi o odpowiednią garderobę i godne reprezentowanie Polski na arenie międzynarodowej, na Agatę Dudę można liczyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk może zarobić kolosalne pieniądze. Stanowisko jej rodziny jest kontrowersyjne, te fakty zadziwiająCzytaj dalej

Zjawiskowa kreacja pierwszej damy

Andrzej Duda przemawiał wczoraj podczas Święta Wojska Polskiego, a także wręczał nominacje generalskie i admiralskie. Całą uroczystość towarzyszyła mu pierwsza dama, która wyróżniała się z tłumy nie tylko wzrostem.

Zjawiskowa kreacja Agaty Dudy zachwyciła wszystkich. Zdecydowała się bowiem na długą, klasyczną sukienkę do połowy łydek w kolorach czarno-białych. Uwagę zwracały umieszczone na niej subtelne, ale oryginalne wzory w kształcie kółek. Do tej stylizacji dobrała również czarny, stylowy pasek z kwadratową sprzączką. Eleganckiego obrazu dopełniały pasujące do wszystkiego czarne szpilki. Pierwsza dama, mimo że zdecydowała się na bardzo klasyczny strój, wyróżniała się wśród innych zaproszonych gości wśród których królowały gładkie materiały.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wrócił pijany do domu i powiedział żonie kilka słów. Rano stały się niesamowite rzeczy
2. Emerycie, już od października Twoja emerytura może być znacznie wyższa. Jest jednak kilka warunków

Jeżeli chodzi o godne reprezentowanie kraju, Agata Duda wykonuje swoje obowiązki bezbłędnie. Za każdym razem, kiedy pojawia się u boku męża na różnego rodzaju uroczystościach państwowych, prezentuje się nienagannie i z klasą. Dokładnie tego społeczeństwo oczekuje od pierwszej damy. Niedawno podczas wizyty Andrzeja Dudy w USA, jego żona zawstydziła rewelacyjną kreacją samą Melanie Trump. Na wybory modowe Agaty Dudy zawsze można liczyć i mieć pewność, że nie zawiedzie naszego zaufania pod tym względem.

Obrazy Pikio

Źródło: Facebook/Kancelaria Prezydenta RP

Najlepsze newsy dnia:

  1. Darmowa jazda ekscytującym Peugeot 308 dla każdego. Zapisz się już dzisiaj, zanim skończy się czas
  2. Polska aktorka sfingowała własną śmierć i uciekła z kraju. Po latach ujawniono szokujące fakty
  3. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat! Młoda para prawie zemdlała, gdy w końcu zajrzała do środka
  4. Krzysztof Jackowski na cmentarzu przedstawił wizję tego, co dzieje się z ludźmi po śmierci. Nie wszystkich to ucieszy
  5. Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak
  6. Gdy Michalina otworzyła zaproszenie na wesele wypadła dziwna karteczka. Przecierała oczy widząc jej treść

popekPopek przekroczył wszelkie granice. Te zachowania wprawiają w osłupienieCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News