Agata Duda w oszałamiającej stylizacji
twitter/kancelaria_prezydenta/
Weronika Wasiak - 15 Stycznia 2020

Zerkali na Agatę Dudę maślanymi oczami. Jej stylizacja rozbiła bank

Agata Duda znów zachwyciła swoim wyglądem. Zgromadzeni nie mogli oderwać wzroku od powalającej stylizacji Pierwszej Damy, czemu trudno się dziwić.

Agata Duda, gdziekolwiek się nie pojawi zadaje niebywałego szyku, o którym później rozpisują się wszystkie media w Polsce. Żona prezydenta RP wielokrotnie udowodniła, że świetnie zna się na modzie i wie co zrobić, by wyglądać nowocześnie, kobieco i z klasą. Tym razem aż zaparła wszystkim dech w piersiach prezentując się niczym księżniczka.

Mężczyzna krzyki o pomocZ domu dobiegały błagalne krzyki o pomoc. Gdy policjanci weszli do środka oniemieli, wszystko nagrała kameraCzytaj dalej

Agata Duda w powalającej kreacji. Każdy zerkał na nią maślanymi oczami

Środowym wieczorem w Pałacu Prezydenckim Andrzej Duda razem z małżonką powitali szefów Misji Dyplomatycznych akredytowanych w Polsce. Na wydarzeniu obecny był również premier Mateusz Morawiecki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jan Paweł II przyjaciółkaPorażające fakty nt. przyjaciółki Jana Pawła II wyszły na jaw. Wszyscy myśleli, że jest uosobieniem dobraCzytaj dalej

- Nasze dzisiejsze, piąte już spotkanie noworoczne jest równocześnie – z natury rzeczy – także ostatnim tego rodzaju spotkaniem w mojej obecnej prezydenckiej kadencji. Pięcioletnia perspektywa skłania mnie do szerszej refleksji nad tym, co udało się osiągnąć w ciągu tego czasu i jakie nowe wyzwania stawia przed Rzeczpospolitą Polską współczesny świat. Krótko mówiąc – co nas czeka - mówiła w czasie spotkania prezydent Andrzej Duda.

Dzisiaj grzeje:

1. Najlepsze powitanie na lotnisku na świecie. Wnuczkowie wymyślili dla babci coś niesamowitego [FILM]

2. Okropne doniesienia z centrum Polski. 4 osoby nie żyją

Nie da się jednak ukryć, że choć wizyta takich osobistości w "skromnych progach" pary prezydenckiej była jednym z ważniejszych wydarzeń w ostatnim czasie, to Pierwsza Dama skradła uwagę wszystkich. Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że Agata Duda po raz kolejny zadała szyku, tym razem prezentując się w długiej sukni w kolorze czarnym z długim rękawem i finezyjnymi złotymi zakładkami. Żona prezydenta zdecydowała się na delikatne dodatki w postaci skromnych kolczyków. Całość prezentowała się olśniewająco i śmiało można rzec, że swoją stylizacją Pierwsza Dama po prostu rozbiła bank. Zgromadzeni nie mogli oderwać od niej wzroku.

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Wszyscy byli przekonani, że pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się kompletnie inna
  4. Ależ nowina! Królowa życia potwierdza ciążę, ojcem nie jest Jacek
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

tvnByła gwiazdą polskiego Mam Talent, potem filmów dla dorosłych. Dzisiaj nie przypomina siebieCzytaj dalej

Źródło: twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News