Agata Duda - zdjęcie
Grzegorz Jakubowski/Kancelaria Premiera/Twitter
Aneta Wasilewska - 14 Maja 2020

Wystarczyło jedno zdjęcie Agaty Dudy. Burza w sieci

Agata Duda cieszy się dużym zainteresowaniem medialnym i społecznym. Wszystkie działania, których się podejmuje jako pierwsza dama, nie przechodą bez echa. Tak stało się w przypadku zdjęć, które pojawiły się w mediach społecznościowych. Okazuje się, że wystarczyło jedno zdjęcie, by wywołało burzę komentarzy w sieci.

Agata Duda kolejny raz znalazła się w centrum zainteresowania internautów, którzy szeroko komentują zdjęcia i informacje, które w ostatnich dniach pojawiły się w sieci na temat pierwszej damy. Co takiego wywołało oburzenie wśród wielu Polaków?

Kacperek apel do wszystkichBliscy Kacperka skierowali bardzo ważny apel do wszystkich. Proszą tylko o jedną rzeczCzytaj dalej

Agata Duda wzięła udział w wideokonferencji

Wczoraj w mediach społecznościowych, a także na oficjalnej stronie internetowej prezydenta pojawiła się informacja, że Agata Duda wzięła udział w wideokonferencji z udziałem pensjonariuszy z Domu Seniora w Jaworznie.

- Z uwagi na trwającą pandemię pensjonariusze Domu Seniora w Jaworznie swoje liczne aktywności musieli ograniczyć do terenu ośrodka. O wspólnych działaniach i spędzaniu czasu opowiedzieli Pierwszej Damie podczas dzisiejszej wideokonferencji - można przeczytać na Twitterze.

Zgodnie z informacjami, które pojawiły się na stronie prezydenta, Agata Duda dowiedziała się o zainteresowaniach pensjonariuszy, o ich leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy wyznali, jak bardzo brakuje im rodzin, na szczęście znaleźli przyjaciół w Domu Seniora, którzy pomagają im znosić rozłąkę.

Agata Duda została poproszona przez rozmówców, by podzieliła się z nim zasadami reprezentowania urzędu pierwszej damy podczas uroczystości oficjalnych. Na koniec pensjonariusze i pierwsza dama życzyli sobie dużo zdrowia i uśmiechu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Roksana Węgiel - sekretRoksana Węgiel zdradziła swój sekret. Rewelacja na aktualne dniCzytaj dalej

Burza w sieci. Agata Duda stała się aktywna społecznie

Po opublikowaniu zdjęć w sieci pojawiło się wiele komentarzy. Zachowanie pierwszej damy, chociaż na pierwszy rzut oka powinno przypaść do gustu - wręcz przeciwnie - nie spodobało się wielu. Internauci zarzucili pierwszej damie, że w ostatnich latach nie zajmowała się działalnością społeczną.

- Agata, choćbyś nie wiem, jak się starała, do wyborów nie wyrobisz normy aktywności za ostatnich przespanych 5 lat - napisał internauta.

- Gdyby nie kampania pomyślałbym, że Pan Prezydent się rozwiódł - dodał inny.

Dzisiaj grzeje:

1. Nowy zakaz wchodzi od 20 maja. Dotknie ponad 8 mln Polaków, połowa z nich będzie niemile zaskoczona
2. Zapadła decyzja o zasiłku dla rodziców. Mateusz Morawiecki przekazał wiadomość, która wyjaśnia wszystko

Zbliżające się wybory prezydenckie, a także zupełnie nowa sytuacja w kraju spowodowały, że Agata Duda więcej czasu poświęca na tematom społecznym. Niemalże codziennie w mediach społecznościowych pierwszej damy pojawiają się informacje o kolejnych działaniach w tym zakresie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Sieć 5G jest już w Polsce. W jakich miastach działa, co na jej temat mówi WHO, czy jest bezpieczna?
  3. Zbigniew Boniek wywołał burzę w mediach społecznościowych. Kibice wściekli po słowach prezesa PZPN
  4. Duży polski bank ostrzega wszystkich klientów. Wystarczy chwila, można stracić wszystkie pieniądze
  5. Dotyka głównie dzieci i ma dziwne objawy. Wraz z epidemią pojawiła się dziwna choroba w USA
  6. Zatrważające doniesienia o Weronice Książkiewicz, aktorka miała wypadek samochodowy. Zdumiewające zachowanie policjantów
  7. Najtańszy, najszybszy i najpyszniejszy. Cudowny sernik bez sera, rewelacyjna receptura trafiła do sieci

Michał Wiśniewski wziął udział w popularnej akcjiMichał Wiśniewski zwrócił się do wszystkich Polaków, mamy nagranie jego Hot16. Padły wyjątkowo gorzkie słowaCzytaj dalej

Źródło: SE

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News