W programie na żywo spytali Jolantę Kwaśniewską o Agatę Dudę. Podsumowała ją krótko i dosadnie

W programie na żywo spytali Jolantę Kwaśniewską o Agatę Dudę. Podsumowała ją krótko i dosadnie Źródło: youtube

Agata Duda powinna robić dla Polaków o wiele więcej? Jolanta Kwaśniewska udzieliła wywiadu, w którym została zapytana o działania Pierwszej Damy. Takich słów chyba nikt się nie spodziewał.

Agata Duda, jako żona prezydenta RP, stara się jak tylko może, by sprostać wyzwaniu i stać się największym sprzymierzeńcem rodaków. Pierwsza Dama regularnie wybiera się z wizytami do wielu miast w kraju, spotyka się z mieszkańcami, poświęcając im czas na rozmowę. Ma świadomość, że swoją osobą reprezentuje również męża, dlatego próbuje dbać nie tylko o relacje z rodakami, ale i swój własny wizerunek. Wiele może wskazywać na to, że nie każdy jest jednak zadowolony z jej poczynań. 

Kwaśniewska w programie na żywo wylicza swoje osiągnięcia 

Choć bycie Pierwszą Damą Jolanta Kwaśniewska ma już dawno za sobą, wciąż regularnie pojawia się na salonach, udziela wywiadów i chętnie mówi o czasach, gdy to jej małżonek pełnił najważniejszą w kraju funkcję. Zagościła również w studiu Radia Zet, gdzie w rozmowie z dziennikarką komentowała wiele tematów. Choć brzmi to zadziwiająco, jednym z nich była nawet ona sama.

Kwaśniewska obszernie mówiła o czasach, gdy to ona, jako żona prezydenta, zjeździła Polskę, by odwdzięczyć się rodakom za oddawanie głosów. 

- Tak wielu Polaków zdecydowało się dwa razy pójść do komisji wyborczej i zagłosować na mojego małżonka, to w tym momencie moim obowiązkiem było to, by się odwdzięczyć za to. Jeździłam po kraju (...) Chciałam, żeby ludzie wiedzieli, że my o nich myślimy najcieplej, choć nie wszędzie może pojawić się prezydent. Chciałam przytulić tych ludzi, ukochać, powiedzieć, że są dla nas ogromnie ważni i powiedzieć, że jesteśmy ogromnie zaszczyceni, że na nas głosowaliście - wyznaje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Agata Duda krótko podsumowana przez Kwaśniewską 

Dziennikarka nie omieszkała zapytać, jak w takim razie ocenia działania żony Andrzeja Dudy. Niektórzy mogli się mocno zdziwić, bowiem o ile nad samą sobą Kwaśniewska nie szczędziła słów, tak o Agacie Ducie powiedziała krótko, zwięźle i na temat.

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska się wygadała! Niechcący zdradziła wstydliwy sekret

2. Ukryta kamera nagrała co tata robi z 4-letnią córką w jej pokoju. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować

Odpowiedziała w niezwykle dosadny sposób, sugerujący zdaniem wielu internautów, że nie jest do końca zadowolona z poczynań obecnej Pierwszej Damy.

- Mogę powiedzieć tylko o takim obrazku, który widzimy. Świetnie prezentuje się w mediach - przyznała dość wymijająco i chłodno. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"  
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już nigdzie. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Papież zmarł podczas stosunku z mężatką. Porażające szczegóły nieznanej szerzej historii
  4. Nic na wskazywało na najgorszy obrót spraw. Zmarł nagle w szpitalu, po wyjściu rodziny
  5. Wszedł do łazienki i prawie dostał zawału. W pralce zamknięte było jego dziecko, natychmiast rzucił się na ratunek

Źródło: wirtualna polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News