Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama

Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama Źródło: Wikipedia Commons/A. Mitura / MSWiA

Agata Duda ma swojego sobowtóra? Podczas Ogólnokrajowego Konkursu "Bezpieczne gospodarstwo rolne" u boku Andrzeja Dudy pojawiła się tajemnicza kobieta, która jest bardzo podobna do żony Prezydenta RP. Kim jest?

Agata Duda ma sobowtóra - o tym przekonani są dzisiaj internauci, a także obserwatorzy konkursu, podczas którego był obecny Andrzej Duda. Prezydent podczas uroczystości złożył uroczyste gratulacje dla laureatów, a także powiedział kilka słów na temat polskiej wsi. Następnie Prezydent RP wziął udział w sesji zdjęciowej, podczas której został sfotografowany u boku tajemniczej kobiety, bardzo podobnej do pierwszej damy. Wiemy, kim jest osoba, którą internauci przyrównali do Agaty Dudy.

Agata Duda ma swojego sobowtóra?

Prezydent RP razem z laureatami konkursu "Bezpieczne gospodarstwo rolne" zrobił pamiątkowe zdjęcia, a następnie wygłosił krótkie przemówienie, w którym zachwalał polską wieś, której obecny kształt, wciąż zależny od człowieka, ma swój urok.

 - (...) Niektórzy mówią "tych maszyn jest coraz więcej, coraz sprawniejsze, coraz doskonalsze i niedługo one wyeliminują człowieka, który przestanie być potrzebny". Otóż muszę powiedzieć, że takiej wsi to my nie chcemy. My chcemy takiej wsi, na której rzeczywiście tych plonów i tej ziemi dotykają ręce rolnika, bo jeżeli dojdzie do takiej automatyzacji, że człowieka tam już nie będzie, to także te produkty rolne nie będą już takie jak dawniej, a chodzi nam o to, żeby właśnie takie były (...) - mówił Andrzej Duda (podaje serwis "Radia Maryja").

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

Obok Prezydenta RP, w trakcie uroczystości, siedziała tajemnicza dama, która bardzo podobna zdała się obserwatorom, a także internautom, do Agaty Dudy. Podobna stylizacja, fryzura, a także nawet po części sposób bycia, który prezentuje pierwsza dama, dla wielu był wprost zagadkowy. Okazało się, że osobą, która później wzięła także udział w sesji zdjęciowej z Prezydentem Andrzejem Dudą, jest prezes KRUS - 40-letnia Aleksandra Hadzik. Trzeba przyznać, że faktycznie jest bardzo podobna do pierwszej damy.

uploaded

Fot. Prezydent/Krzysztof Sitkowski (KPRP)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  3. Widzowie zupełnie się tego nie spodziewali. Po pierwszym tańcu Krzysztof Ibisz nagle zapowiedział "czwartego jurora"
  4. „Nie pozwolono mi nawet pożegnać się z mężem”. Żona Radka wyjawiła kulisy jego śmierci
  5. Takich schabowych na pewno nie jadłeś. Rewelacyjny przepis, niebo w gębie!

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News