Wszyscy myśleli, że się przesłyszeli. Agata Duda naprawdę wypaliła na wieczorze wyborczym słowa, którymi zakpiła z wielu Polaków

Wszyscy myśleli, że się przesłyszeli. Agata Duda naprawdę wypaliła na wieczorze wyborczym słowa, którymi zakpiła z wielu Polaków Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS

Agata Duda pojawiła się u boku swojego męża i córki na wieczorze wyborczym. Pierwsza dama miała okazję wypowiedzieć się do Polaków zgromadzonych w Pułtusku, a także do tych, którzy słuchali jej wypowiedzi w telewizji. Słowa Agaty Dudy zaskoczyły. Wiele osób myślało, że się przesłyszało. W swoich słowach zakpiła z wielu Polaków.

Agata Duda pojawiła się razem ze swoją rodziną w Pułtusku, gdzie odbywał się wieczór wyborczy obecnego prezydenta. Pierwsza dama podczas swojej przemowy zwróciła się do dziennikarzy. Niewiele osób spodziewało się, że w ten wieczór, padną podobne słowa. 

Agata Duda jawnie zakpiła z wielu Polaków 

Agata Duda podczas swojej przemowy zwróciła się do wszystkich Polaków, którzy głosowali w tegorocznych wyborach, ale nie tylko. Pierwsza dama także odniosła się do słów dziennikarzy, którzy w ostatnich miesiącach zarzucali jej, że podczas całej kadencji męża, nie udzielała żadnych wywiadów. 

- Drogie media, drodzy dziennikarze, mówiliście, że się nie wypowiadam. Zapomnieliście dodać, że nie wypowiadam się dla mediów. Przez pięć lat rozmawiałam z Polakami, z naszymi rodakami, na każdym ze spotkań. Jeśli nie chciałam udzielać wywiadów, to był to mój własny wybór. A dlaczego? To był mój milczący sprzeciw wobec manipulacji i dezinformacji i kłamstw, które w mediach występują - przekazała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Agata Duda na temat dziennikarza "GW"

Agata Duda odniosła się personalnie do dziennikarza Pawła Wrońskiego z "Gazety Wyborczej". Pierwsza dama w niezwykle kpiący sposób wyraziła swoje zdanie na temat jego pracy. 

- Panie redaktorze Pawle Wroński. Przed I turą napisał pan, że zakwitł kwiat paproci i prezydentowa się wypowiedziała. Panie redaktorze to dzisiaj jest ten dzień, a że kwiat paproci kwitnie raz na 100 lat, to pewnie ani ja nie doczekam się rzetelności z pana strony, ani pan nie doczeka się ze mną wywiadu - zaznaczyła. 

Dzisiaj grzeje: 1. Do sieci wyciekła poufna rozmowa Andrzeja Dudy. Skandal na włosku, służby w akcji

2.Mężczyzna był przekonany, że ma na nodze zwykłego żylaka. Gdy usłyszał prawdę od lekarza pobladł

Co więcej, słowa Agaty Dudy sprowokowały Pawła Wrońskiego do odpowiedzi. Dziennikarz nie spodziewał się, że pierwsza dama, będzie mówić o nim podczas wieczoru wyborczego. "Czuję się trochę zaskoczony, bo nigdy o wywiad z panią Agatą Dudą nie ubiegałem i przyznam, że do tej pory o tym nie pomyślałem" - napisał Wroński na Twitterze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polskie media podają dalej dramatyczne wieści. Nie żyje były trener Kadry Narodowej, fani polskiego sportu w żałobie
  2. Polacy masowo i nieświadomie popełniają karygodny błąd przy zakupie mięsa mielonego na kotlety. Decydująca jest 1 cecha
  3. Tragedia nie do opisania, mieszkańcy i rodzina są zrozpaczeni. Zmarł zasłużony Polak
  4. Potężne trzęsienie ziemi i ostrzeżenia przed tsunami. Fatalne informacje z zagranicy
  5. Tysiące Polaków czekało od dawna. Minister potwierdziła, że nadchodzą zmiany
  6. Marcelinie Zawadzkiej grozi 8 lat pozbawienia wolności. Słowa gwiazdy są porażające

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News