Tak Melania Trump podsumowała Agatę Dudę. Dziennikarka nie mogła uwierzyć w to, co słyszała

Tak Melania Trump podsumowała Agatę Dudę. Dziennikarka nie mogła uwierzyć w to, co słyszała Źródło: Wikimedia Commons/The White House

Agata Duda udała się razem ze swoim mężem do Waszyngtonu na spotkanie z Donaldem Trumpem. Przy okazji zobaczyła się z pierwszą damą Stanów Zjednoczonych, Melanią Trump, która postanowiła w rozmowie medialnej podsumować spotkanie. Dziennikarka nie spodziewała się tego, jakie słowa wystosuje małżonka prezydenta USA.

Agata Duda spotkała się z pierwszą damą USA - Melanią Trump. Było to już drugie spotkanie obu osobistości. Takie wydarzenie oczywiście nie mogło umknąć mediom polskim, jak i amerykańskim. Dziennikarze prześcigali się w próbach dostania się do którejś z osobistości. Gdy jedna dziennikarka zapytała pierwszą damę USA o wrażenia po spotkaniu, to żurnalistka zaniemówiła.

Agata Duda spotkała się z Melanią Trump. Zaskakująca odpowiedź pierwszej damy

Ekskluzywną medialnie wypowiedź udało się uzyskać Stephanie Eckardt, dziennikarce "W Magazine", która opisała spotkanie Melanii Trump i Agaty Dudy.

Dziennikarka była obecna podczas spotkania, dzięki czemu udało jej się dotrzeć do jego szczegółów. Wszystko zaczęło się w gabinecie owalnym, gdzie Donald Trump, jak to ma w swoim zwyczaju, zdominował dyskusję. W pewnym momencie odpowiedział na pytanie dotyczące spotkania żony swojej i Andrzej Dudy.

- No cóż, panie się znają. Dobrze się dogadują. Wkrótce zjedzą wspólnie lunch - powiedział prezydent Stanów Zjednoczonych.

Po chwili zaś zwrócił się do swojej żony i zapytał się, czy chciałaby coś dodać.

- Wspaniale ich tu znowu gościć. Nie mogę doczekać się rozmowy z panią Dudą o problemach polskich i amerykańskich dzieci, jak za pierwszym razem - odpowiedziała Melanie Trump.

Dziennikarka była w szoku, bo z reguły żona prezydenta USA nieczęsto podejmuje się jakichkolwiek wypowiedzi dla mediów. Jednak tym razem, ku zaskoczeniu wszystkich, zdecydowała się zabrać głos na dłuższą chwilę, co nie jest dla niej normą. Z tego, co powiedziała, wynika, że mogły się zaprzyjaźnić. Mógł pomóc w tym pewien słynny gest, do którego doszło przy spotkaniu prezydenckich par w 2017 roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agata Duda z wielkim szacunkiem do Melanie Trump. Wygląda na to, że obie się zaprzyjaźniły

Szerokim echem odbiła się sytuacja, kiedy to Agata Duda podczas powitania z parą prezydencką USA najpierw uścisnęła dłoń Melanii Trump, a dopiero później jej męża. Całą sytuację komentowały media na całym świecie, a w szczególności w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

- Kornhauser-Duda wie, jak to jest być żoną kontrowersyjnego, prawicowego lidera. Razem z Melanią lubią nosić róż. I, biorąc pod uwagę ich wypowiedzi, obie przepadają za dziećmi - napisała dziennikarka "W Magazine".

  1. Anna Dymna zrobiła coś NIEMOŻLIWEGO! Legendarna aktorka uratowała mężczyznę przed samobójstwem! To, co stało się później wyciśnie wam wszystkie łzy
  2. Marcie Kaczyńskiej puściły wszystkie hamulce! Nikt nie sądził, że może zrobić coś TAKIEGO! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co powiedziała
  3. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy
  4. Gwiazdor grający Paździocha w "Kiepskich" ma dzieci, o których media milczą. Niemałe zaskoczenie
  5. Nie żyje 50 dzieci, tragedia za granicą. Zjadły popularny owoc
  6. Wodzianka Wojewódzkiego wiedziała, że wywoła skandal, ale musiała przerwać milczenie. Bita i upokarzana w domu, 4 razy przeszła próbę samobójczą  
     

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu