Tak wystroiła się Agata Duda na spotkanie z Trumpami. Melanii nawet nie chciało się przebrać, ale i tak wyglądała jak milion dolarów (Zdjęcia)

Tak wystroiła się Agata Duda na spotkanie z Trumpami. Melanii nawet nie chciało się przebrać, ale i tak wyglądała jak milion dolarów (Zdjęcia) Źródło: Wikipedia/A. Mitura / MSWiA

Agata Duda towarzyszy właśnie mężowi podczas jego dyplomatycznej wizyty w Stanach Zjednoczonych. W Białym Domu omawiane są bowiem szczegóły współpracy polsko-amerykańskiej. Po części oficjalnej polska para prezydencka została zaproszona na uroczystą kolację. Zobaczcie, na jaką kreację zdecydowała się nasza pierwsza dama.

Agata Duda towarzyszy mężowi podczas ważnego dyplomatycznego spotkania z Donaldem Trumpem. Polska para prezydencka wyleciała do USA wczoraj i spędziła cały dzień na rozmowach dyplomatycznych dotyczących wojskowej współpracy między Amerykanami i Polakami. Po części oficjalnej przyszła pora na tę bardziej towarzyską, czyli wspólną uroczystą kolację. Zobaczcie sami, jak wyglądała polska pierwsza dama. 

Agata Duda wystroiła się na spotkanie z Trumpem

Agata Duda kojarzona jest raczej z nienagannym, eleganckim stylem. Komentatorzy wyglądu polityków zwykle nie mają żadnych zastrzeżeń do modowych decyzji naszej pierwszej damy. Jednak jeżeli chodzi o amerykańskie standardy, na wizytę w Białym Domu trzeba przygotować coś wyjątkowego. Szczególnie biorąc pod uwagę to, że będzie się ocenianą na tle obdarzonej ogromną urodą Melanii Trump.

Polska pierwsza dama uniosła to trudne zadanie, a jej kreacja zebrała pozytywne komentarze. Agata Duda godnie reprezentowała nasza kraj i swojego męża prezydenta Andrzeja Dudę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Melania Trump nie chciało się zmienić kreacji

Wydaje się, że dosyć oczywisty jest fakt, żeby na poszczególne części takich spotkań dyplomatycznych należy przygotować różne stroje. Jednak nie dla każdego jest to takie pewne. Agata Duda przyjechała do Białego Domu w eleganckiej czarno-białek sukience, sięgającej do połowy łydki. Jeżeli chodzi o część luźniejszą, czyli uroczystą kolację, polska pierwsza dama zdecydowała się postawić na klasykę, czyli na małą czarną. Jednak jej strój miał pewne oryginalne elementy, a mianowicie asymetryczne cięcia. Dodatkiem do tej kreacji były kolczyki w romby. Trzeba przyznać, że ten strój bardzo pasował do Agaty Dudy. 

Melania Trump zapomniała chyba o konieczności zmiany stroju z wersji dziennej na wieczorową. Żona prezydenta Stanów Zjednoczonych cały dzień paradowała w niezwykle kobiecym garniturze w odcieniu pudrowego różu. Pierwsza dama Ameryki wyglądała zjawiskowo i zdaniem wielu osób przyćmiła Agatę Dudę. Kobieta o takiej urodzie może założyć wszystko i i tak wyglądać olśniewająco.

Źródło: Facebook/Kancelaria Prezydenta RP

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Opalona Oliwia Bieniuk znów zachwyciła fanów. Co za uroda! [ZDJĘCIE]
  4. Zdębiejecie. Wnuczka słynnego polskiego polityka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”
  5. Bardzo podchwytliwe pytanie w Milionerach. Trudno uwierzyć, jaka była prawdziwa odpowiedź
  6. Połowa Polski wciąż musi mierzyć się z dramatycznym upałem. W najcieplejszym miejscu nawet 35 stopni

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu