Do sieci wyciekło zdjęcie Dudy z nieznajomą kobietą. Ujawniła porażające kulisy, będzie skandal?

Do sieci wyciekło zdjęcie Dudy z nieznajomą kobietą. Ujawniła porażające kulisy, będzie skandal? Źródło: Twitter

Agata Duda może być zaniepokojona. Jej mąż ma psychofankę, która dopadła prezydenta podczas kampanii. Zdjęcia mówią same za siebie.

Agata Duda ma prawo być zaniepokojona. Jej mąż wylądował w objęciach swojej psychofanki w trakcie kampanii. Dziewczyna była wniebowzięta.

Wydawałoby się, że Agata Duda jest żoną prezydenta, a nie gwiazdy rockowej. Jak się jednak okazało, Andrzej Duda również ma swoich psychofanów. Jedna z nich już wyznała mu miłość na Twitterze i opublikowała zdjęcia, na których widać, jak głowa państwa przytula się z nieznaną kobietą. Fotografie zdążyły już podbić media społecznościowe.

Agata Duda ma prawo być zaniepokojona zachowaniem kobiety

Agata Duda do tej pory pewnie nie zdawała sobie sprawy z tego, jak wielkim poparciem cieszy się jej mąż. Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej udało się nie tylko trafić do wyborców, ale również podbić serce nieznanej kobiety - Jolki Rosiek. Dziewczyna za pomocą mediów społecznościowych ujawniła, że darzy Andrzeja Dudą wielką sympatią. Internautka już od kilku miesięcy wyznaje swój kult, którego obiektem stał się obecny prezydent.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O ile deklaracje na Twitterze nie są jeszcze powodem do obaw, Agata Duda mogła być bardzo zdziwiona tym, że Jolka Rosiek opublikowała zdjęcia, na których obejmuje Andrzeja Dudę. Okazało się, że kobieta spotkała prezydenta w Zakliczynie. Odbierał on wtedy tytuł honorowego obywatela. Jolka była szczęśliwa, mając okazję do przytulenia swojego wielkiego idola. Pod fotografią umieściła również emocjonujący komentarz.

- Jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Mieć Cię tak blisko, poczuć ciepło Twojej szyi na moich ustach... ciepło ramion, uśmiech i spojrzenie.... Upewniłam się tylko w tym, że kocham jak nigdy nikogo... - napisała na swoim profilu Jolka Rosiek.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel polskiej policji do turystów. Ogromne oszustwo, wielu zostało już bez pieniędzy
2. TVP i Elżbieta Jaworowicz nie chcieli, by skandal wyszedł na jaw. Stało się, dobre imię ikony telewizji zrujnowane?

Chociaż większość internautów robi sobie żarty z fanki prezydenta, niektórzy uważają, że Agata Duda powinna mieć się na baczności. Część osób zauważyło, że fanatyczne zachowanie Jolki jest niepokojące i ochrona nie powinna dopuszczać jej tak blisko Andrzeja Dudy. Sam prezydent jednak reaguje na wszystko uśmiechem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  2. Już za dwa tygodnie zasiłki pójdą w górę. Polacy mogą liczyć na dodatkowe pieniądze
  3. Rewelacyjnie prosty sposób na gęsty i bardziej odżywczy rosół. Wszystko za sprawą jednego składnika, który z powodzeniem używasz do przetworów
  4. Widok grobu córki Eleni po latach przytłacza. Została zastrzelona 26 lat temu
  5. Pies bał się, że nigdy nikt go nie adoptuje. Gdy w końcu przyszła kolej na niego, jego reakcja doprowadziła wszystkich do łez

źródło: natemat.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News