Takiej Agaty Dudy jeszcze nie widzieliśmy. Pokazała się w lateksie, Polakom opadły szczęki

Takiej Agaty Dudy jeszcze nie widzieliśmy. Pokazała się w lateksie, Polakom opadły szczęki Źródło: Youtube / Prezydent.pl

Agata Duda znana jest na całym świecie ze swoich wyjątkowo dobrze dobranych stylizacji. Niedawno pierwsza dama pokazała się jednak w odsłonie, której nikt się po niej nie spodziewał.

Agata Duda zasłynęła niemal na całym świecie ze swoich wyjątkowo eleganckich i trafionych stylizacji. Niedawno pierwsza dama odwiedziła mieszkańców Wejherowa. Cała Polska mogła zobaczyć żonę prezydenta w zupełnie nowej odsłonie, kobieta pokazała się w lateksie.

Agata Duda odwiedziła uczniów placówek Powiatowego Ośrodka Kształcenia Specjalnego w Wejherowie

Pierwsza dama złożyła wizytę mieszkańcom Wejherowa w poniedziałek. Żona prezydenta odwiedziła placówki opiekujące się osobami niepełnosprawnymi, które należą do Powiatowego Ośrodka Kształcenia Specjalnego. Składa się na niego przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła przysposabiająca do pracy i szkoła branżowa. Kobieta spotkała się z uczniami, wysłuchała historii szkół oraz obejrzała występy artystyczne przygotowane przez podopiecznych placówek. 

- Jestem ogromnie wdzięczna, że zechcieliście Państwo podzielić się ze mną swoją niezwykłą działalnością. Jestem pod wrażeniem przede wszystkim kompleksowości wsparcia, jakiego Państwo udzielają dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnościami – powiedziała Agata Duda.

Agata Duda w nowej odsłonie zaskoczyła wszystkich

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W czasie pobytu w Wejherowie pierwsza dama spróbowała również swoich sił w zawodach, do których wykonywania są przyuczani podopieczni ośrodka. Agata Duda ochoczo przywdziała lateksowe rękawiczki oraz fartuch i ruszyła do pomocy w kuchni, a później przy stawianiu muru na zajęciach praktycznych z budowlanki. Widok tak przyodzianej żony prezydenta zaskoczył wszystkich.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel polskiej policji do turystów. Ogromne oszustwo, wielu zostało już bez pieniędzy

2. Choroba nie dała za wygraną, odszedł dzisiaj nad ranem. Nie żyje uwielbiany przez tysiące Polaków dziennikarz

3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź

Prezydentowa podziękowała wszystkim nauczycielom za trud włożony w pracę z podopiecznymi. Przyznała, że ośrodek funkcjonuje wspaniale, a to wszystko właśnie dzięki zaangażowanemu i profesjonalnemu personelowi.

- Doskonale wiem, co to znaczy zawód nauczyciela i zdaję sobie sprawę, jak wiele czasu, pracy i poświecenia wymaga nauczanie dzieci i młodzieży. Nigdy też ta praca nie zostaje w murach szkoły, bo problemy i troski podopiecznych są również naszymi troskami - przyznała Agata Duda.


Twitter / prezydentpl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jest nagranie. Biedronka w polskiej miejscowości przyłapana na największej ściemie
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. Wszystko ujawniono dopiero po 23 latach od śmierci Diany. W ostatniej chwili zmieniono jej testament
  4. Teściowa wręczyła pannie młodej oburzającą kartkę. Treść sprawiła, że młoda kobieta popadła w szpony obłędu
  5. Najwięksi szefowie kuchni nie mielą mięsa. Mają genialnie prosty trik, który właśnie ujawnili

źródło: Twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News