Wielka radość w Pałacu Prezydenckim, jest nagranie z oświadczyn. Agata Duda rozpłynęła się ze szczęścia

Wielka radość w Pałacu Prezydenckim, jest nagranie z oświadczyn. Agata Duda rozpłynęła się ze szczęścia Źródło: tt/W pałacu prezydenckim

Agata Duda nie ukrywała swojego wielkiego szczęścia. W Pałacu Prezydenckim doszło do oświadczyn, na które w pierwszej kolejności zareagowała oczywiście para prezydencka. Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować Świeżo upieczonym narzeczonym

Agata Duda nie mogła spodziewać się, że na jej oczach dojdzie to tak niebywałego wydarzenia. Na szczęście ten niebywały moment został uchwycone przez czujne "oko kamery". Pierwsza dama, wraz ze swoim mężem Andrzejem Dudą, od razu rzuciła się z gratulacjami.

Agata Duda nie ukrywała szczęścia. Zaręczyny w Pałacu Prezydenckim

Prezydent Polski spotkał się niedawno z bardzo zasłużonymi osobistościami, które zasłużyły na uhonorowanie ich czynów odznaczeniami państwowymi. W tym gronie znalazł się strażak Krzysztof Lewiński z Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli, który dokonał czynu godnego bohatera. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W zeszłym roku był jednym z funkcjonariuszy, którzy brali udział w akcji na Zalewie Kopmorowskim niedaleko Bydgoszczy. Sytuacja była niezmiernie dramatyczna, ale Lewiński nie stracił zimnej krwi nawet wtedy, kiedy przed jego oczami stanął przerażający obraz tonącej matki z dzieckiem. Strażak bez chwili namysłu rzucił się w ich kierunku i dzięki temu uratował im życie.

Właśnie za ten czyn Andrzej Duda zdecydował się przyznać mu Medal Za Ofiarność i Odwagę. Okazało się jednak, że tego dnia nie było to najważniejsze wydarzenie dla młodego strażaka, ponieważ miał on w swojej głowie plan oświadczyn, który w pełni zrealizował.

Dzisiaj grzeje: 1. Mroczne znalezisko na lotnisku. Gdy walizka się otworzyła, oczom celników ukazał się straszny widok
2. Do studia Elżbiety Jaworowicz wparował nagle Zenek Martyniuk. Widzom odebrało mowę, co tam się wydarzyło?

Tuż po odebraniu odznaczenia, strażak padł na kolana przed wybranką swojego serca i poprosił ją o rękę. Młoda kobieta pełna wzruszenia przyjęła oświadczyny, a wszystko wydarzyło się na oczach pary prezydenckiej. Oczywiście małżeństwo Dudów od razu rzuciło się z gratulacjami, co zostało uwiecznione na filmie podbijającym internet.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Środki na 500 plus wzrosną aż o 90 proc. Beneficjenci świadczeń się cieszą, budżet państwa cierpi
  3. Niepokojące doniesienia o mamie Grażyny Torbickiej. Córka wyznała całą prawdę, smutne informacje
  4. Wielka radość w Pałacu Prezydenckim, jest nagranie z oświadczyn. Agata Duda rozpłynęła się ze szczęścia
  5. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News