Do sali weszła Agata Duda i wszyscy wręcz zaniemówili. Żona prezydenta założyła szałową stylizację, aż trudno nie paść z zachwytu

Do sali weszła Agata Duda i wszyscy wręcz zaniemówili. Żona prezydenta założyła szałową stylizację, aż trudno nie paść z zachwytu Źródło: youtube/Prezydent.pl

Agata Duda jako pierwsza dama prezentuje się wyśmienicie. Jej stylizacje za każdym razem są wyjątkowo dobrze dobrane, tak by jednocześnie były eleganckie i klasyczne. Tym razem jej wybór garderoby był strzałem w dziesiątkę, a wszyscy zebrani na sali zaniemówili z wrażenia.

Agata Duda pojechała do Londynu. Kalendarz miała wypełniony po brzegi, z jednego spotkania szła na kolejne. Chociaż czasu było niewiele, to udało jej się wszystko tak zorganizować, by pierwsza dama spędziła ten czas efektywnie. 

Pierwsza Dama Agata Duda w Londynie

W ostatnich dniach Pierwsza Dama udała się do Londynu. Tym razem był to wyjazd, w którym brała udział za granicami kraju bez wsparcia małżonka. Priorytetem dla Dudy w czasie wizyty było spotkanie z Nauczycielami Polskich Szkół Sobotnich oraz z uczniami - to z nimi spędziła swój pierwszy dzień i oczarowała wszystkich swoją kreacją. Drugiego dnia Pierwsza Dama pojawiła się w Polskiej Szkole Przedmiotów Ojczystych im. Matki Boskiej Częstochowskiej, która w przyszłym roku będzie obchodzić 70. jubileusz istnienia placówki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wokół parafii skupia się i tętni polonijne życie, a dzięki Kościołowi może istnieć Polska Szkoła im. Matki Boskiej Częstochowskiej. Muszą się Państwo wykazywać bardzo wszechstronną wiedzą i bardzo różnorodnymi umiejętnościami. Dziękuję, że jesteście wspaniałymi ambasadorami Polski i Polaków w Wielkiej Brytanii - mówiła do zebranych na sali. 

Zachwycając Agata Duda

Zebrani na sali byli zachwyceni nie tylko słowami Pierwszej Damy, ale także jej stylizacją. Agata Duda wyglądała olśniewająco w czarnej spódnicy połączonej z czarną marynarką, na której wyhaftowane zostały czerwone kwiaty. Dopełnieniem stylizacji były czerwone kolczyki, które były widoczne dzięki zaczesaniu włosów do tyłu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Tysiące policjantów na ulicach, w akcji drony i śmigłowce. TVN przekazuje wiadomości z Warszawy, będzie gorąco

Podczas wizyty drugiego dnia Agata Duda miała na sobie podobny zestaw. Znowu połączyła dopasowaną marynarkę i spódnicę, tylko tym razem w bieli. W połączeniu z blond włosami wyglądała równie zachwycająco, jak w czarnej garsonce.

uploaded

fot. Twitter/Kancelaria Prezydencka

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ryanair wycofuje samoloty. W polskich maszynach wykryto SKRAJNIE NIEBEZPIECZNE pęknięcia
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
  5. Polacy płakali, kiedy śpiewała w "Mam talent". Po 11 latach wróciła do TVN, trudno znaleźć większą piękność

źródło: se

Następny artykuł