Podsumowali Agatę Dudę za całe ostatnie 4 lata. Pierwszej damie może być bardzo przykro, gdy to przeczyta

Podsumowali Agatę Dudę za całe ostatnie 4 lata. Pierwszej damie może być bardzo przykro, gdy to przeczyta Źródło: YouTube - Fakt

Agata Duda doczekała się podsumowania czterech lat swojej aktywności w roli pierwszej damy. Może być jej przykro w związku z oceną, jaką otrzymała za wykonywanie swoich zadań. Okazuje się, że praca żony prezydenta nie jest oceniana dobrze.

Agata Duda doczekała się podsumowania czterech lat swojego pobytu w Pałacu Prezydenckim. Pod uwagę wzięto wszystkie aspekty życia politycznego i społecznego, które mogły dotyczyć żony Andrzeja Dudy. Jest ich bardzo dużo, bo partnerka głowy państwa często pojawia się u jego boku w trakcie różnych wystąpień czy podróży. 

Tym razem jednak Agata Duda nie może mieć zbyt wiele powodów do radości. Okazało się, że w podsumowaniu podkreślono fakt, że pierwsza dama przeszła zmianę na gorsze po zwycięstwie jej męża w wyborach. Opiniom na jej temat najczęściej towarzyszy słowo "rozczarowanie", bo wiele osób zauważa, że kobieta przeszła wielką zmianę po tym, co prezentowała na wiecach wyborczych.

Agata Duda zdaniem internautów przeszła zmianę na gorsze

Na spotkaniach z wyborcami Agata Duda zabierała głos bardzo często, dzięki czemu wiele osób miało nadzieję, że będzie wyrażała się znacznie częściej, niż robiła to Anna Komorowska. Okazało się jednak, że stało się zupełnie inaczej. Po wyborze Andrzeja Dudy na prezydenta ostatecznie pierwsza dama przestała zabierać głos w ważnych sprawach, a jeśli już do tego dochodziło, działo się to bardzo rzadko.

- Wszystko wskazuje, że Agata Duda jest osobą na bardzo wysokim poziomie intelektualnym, świetnie wyrobioną, mającą charakter i sporo do powiedzenia. To nie będzie pierwsza dama - szara myszka kryjąca się za plecami męża, ale postać bardzo wyrazista - mówił cztery lata temu profesor Marek Bankowicz, jednak rzeczywistość wszystko zweryfikowała.

Agata Duda została oceniona negatywnie

Okazuje się więc, że internautom nie podoba się to, jak obecnie wygląda praca Agaty Dudy. Twierdzą oni, że powinna ona znacznie częściej angażować się w akcje społeczne i zabierać głos, pełniąc rolę pośrednika między światem wielkich możliwości, a światem zwykłych ludzi. Nic takiego się jednak nie wydarzyło, co zawiodło wielu Polaków.

Dzisiaj grzeje: 1. "Jakim trzeba być sku***synem". Hołdys o atakach TVP na prezydent Dulkiewicz
2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ludzi rozczarował również fakt, że Agata Duda nie wypowiedziała się w momencie, gdy w Polsce panowały kontrowersje w związku z dyskusją dotyczącą legalizacji aborcji. Wiele zwolenniczek tego rozwiązania liczyło na to, że pierwsza dama jako nowoczesna kobieta poprze tę ideę, jednak do tego nie doszło, co Polki miały jej za złe.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś PRZERAŻAJĄCEGO. Musiała interweniować policja
  3. Syn zarobił pierwsze pieniądze i obrzydliwie potraktował matkę. Jej ripostę zapamięta do końca życia
  4. Zamachowiec, który strzelał do Jana Pawła II wskazał miejsce. Chodzi o zaginioną w Watykanie 15-latkę
  5. Ma 8 dzieci z 6 kobietami i jest rekordzistą wśród alimenciarzy. Takich pieniędzy niektórzy nie zobaczą przez całe życie

 

Źródło: naTemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News