Agata Duda, wielka burza
facebook.com Kancelaria Prezydenta RP
Weronika Wasiak - 9 Października 2020

Zobaczyli Agatę Dudę i wtedy się zaczęło. Wielka burza, Polacy są podzieleni po zobaczeniu nagrania

Agata Duda nieoczekiwanie znalazła się w ogniu krytyki. Wystarczyło, że do sieci wyciekło nagranie z nią w roli głównej, a w opinii publiczne rozpętała się prawdziwa burza. Polacy podzieleni.

Agata Duda nieczęsto zabiera głos na forum publicznym i woli raczej działać po za blaskiem fleszy. Ostatnio jednak na facebookowym profilu Kancelarii Prezydenta pojawiło się krótkie nagranie, w którym to wystąpiła pierwsza dama. Wystarczyła chwila, by w komentarzach rozpętała się afera, internauci nie szczędzą gorzkich słów pod adresem żony prezydenta.

wiadomości szkoły obostrzeniaZapadła decyzja, nie ma już odwrotu. Nieoficjalnie: uczniowie od jutra zostaną objęci ograniczeniamiCzytaj dalej

Agata Duda w centrum skandalu. Do sieci trafiło nagranie, wybuchła burza

Na facebookowej stronie Kancelarii Prezydenta pojawiło się krótkie nagranie, w którym pierwsza dama postanowiła pogratulować uczestnikom 13. Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”, którego została patronką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

- Szanowni Państwo, drodzy Wykonawcy, dzisiejszy uroczysty koncert kończy 13. Festiwal Piosenki "Integracja malowana dźwiękiem", któremu miałam przyjemność patronować. Chciałam bardzo serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom udziału w Festiwalu, a w szczególności laureatom - mówiła w krótkim wideo Agata Duda.

Nikt raczej nie mógł przewidzieć, że gratulacje pierwszej damy wywołają tak wiele, niekoniecznie pozytywnych, emocji. W komentarzach pod filmem internauci nie kryli swojego rozgoryczenia. Wielu w dość sarkastyczny sposób wyraziło swoje zdziwienie w związku z publicznym wystąpieniem pierwszej damy, co, nie da się ukryć, jest prawdziwą rzadkością. Niektórzy przyznali także, że nie popierają akcji, w które angażuje się Agata Duda, bo ich zdaniem, są one zbyt "błahe".

- Pani umie mówić? - pisze jedna z internautek.

Dzisiaj grzeje:

1. Koszmarna pomyłka Ministerstwa Zdrowia, rzecznik potwierdził. Co się teraz stanie?

2. Uczniowie natychmiast wracają do domów, poinformowano o nauczaniu zdalnym. Pilna wiadomość ze szkoły podstawowej

3. Ogromne obostrzenia w całym kraju, zakazy od soboty. Po wejściu do sklepu będzie można się mocno zdziwić

- Babo, wstydu nie masz. Ludzie cierpią, umierają, do przechodni każą lekarze w okna kijem walić, bo pozamykali się, a ty piep**ysz tu farmazony - dodaje kolejna.

- Pani prezydentowa, onkologia czeka aby pani się pojawiła. Może ludzie opowiedzą pani o swoich problemach, nad którymi pani się pochyli. Bo jak dotychczas to pani zajmuje się rozrywką. Może cos poważnego? - czytamy.

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

Facebook.com Kancelaria Prezydenta RP

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Totalne remonty Szelągowskiej" jest jednak totalną klapą? Internauci widzą zbyt dużo podobieństw do innego popularnego show, nie pozostawiają złudzeń
  2. Sędzia dotknął miejsca intymnego zawodnika podczas barażu o Euro. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom (WIDEO)
  3. Ludzie są wywożeni w karetkach za miasto, sytuacja jest bardzo zła. Co się dzieje? Niepokojąca relacja z Warszawy
  4. Awaria w dużym banku, klienci wściekli. Nie mają dostępu do konta, nie mogą zrobić przelewów
  5. Medialne doniesienia są bardzo przykre. Jest źle z księżną Kate
  6. Najgorszy, niewybaczalny błąd podczas pieczenia ciast. Nigdy nie wyjdą dobre, a wiele osób nagminnie go powtarza

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News