Najbliższa współpracownica Agaty Dudy przypadkiem się wygadała? Ujawniła jej ogromną tajemnicę

Najbliższa współpracownica Agaty Dudy przypadkiem się wygadała? Ujawniła jej ogromną tajemnicę Źródło: Andrzej Iwanczuk Reporter

Agata Duda rzadko zabiera głos i nie komentuje doniesień na swój temat. Niestety, jej najbliżsi współpracownicy nie mają oporów przed wypowiedziami publicznymi. Ostatnio jedna z pracownic pary prezydenckiej zdradziła wielką tajemnicę pierwszej damy. Domyślamy się, że Agata Duda nie będzie zadowolona. Nikt nie spodziewał się takiej wiadomości.

Agata Duda towarzyszyła swojemu mężowi, prezydentowi Andrzejowi Dudzie podczas zaprzysiężenia. Pierwsza dama skupiła na sobie duże zainteresowanie fotoreporterów. Tak jak podczas wiecu wyborczego, zdecydowała się na kreację w śnieżnobiałym kolorze. Wiele osób stwierdziło, że popełniła niewybaczalną wpadkę. Głos w tej sprawie zabrała jej najbliższa współpracownica. Jej słowa są naprawdę nieoczekiwane.

Agata Duda miała ogromną tajemnicę, wszystko wyszło na jaw

Agata Duda lubi klasyczne kreacje w stonowanych kolorach. Pierwsza dama często decyduje się na taką kolorystykę. Nie bez przyczyny - biel jest symbolem niewinności i czystych intencji. Tym razem wybrała elegancką, klasyczną sukienkę za kolano z zaokrąglonym dekoltem oraz długą białą marynarkę z paskiem. Swoją stylizację urozmaiciła małą, różową torebką, którą trzymała w dłoni. Zestaw, tak jak zwykle, był bardzo zachowawczy i dość skromny. To, jak wyglądała Agata Duda, zachwyciło nawet projektantkę, która uszyła rzeczony strój.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pierwsza Dama Polski, podczas dzisiejszych uroczystości zaprzysiężenia męża na drugą kadencję postawiła na białą garsonkę by Ela Piorun. Agata Kornhauser-Duda zachwyciła wszystkich swoją stylizacją pomimo tego, że już wcześniej pojawiła się w niej we wrześniu, na spotkaniu z Wiceprezydentem USA - napisała Ela Piorun w poście na Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, doszła do nas straszliwa wiadomość. Wielu Polaków miało nadzieję do samego końca, nie żyje Marta K.
2. Zaskakujące obostrzenia dotyczące wesel. Słowa Szumowskiego porażają

3. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków, trzeba się dostosować

Współpracownica pierwszej damy przyznała tym samym, że Agata Duda ponownie założyła tę samą kreację. Jeszcze jakiś czas temu jej zachowanie mogłoby zostać uznane za wpadkę modową. Wielu celebrytów unika dwukrotnego pojawienia się w tej samej stylizacji. Wielu internautów stwierdziło, że żona Andrzeja Dudy nie powinna popełniać tak podstawowego błędu. Fani pierwszej damy pochwalili natomiast swoją ulubienicę za proekologiczną postawę. Uznano, że ograniczenie zakupów w sklepach z ubraniami doskonale wpływa na środowisko naturalne. Trzeba przyznać, że Agata Duda ma bardzo odpowiedzialne podejście do mody. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zenek Martyniuk podczas występu ciągle zerkał tylko w jednym kierunku, nie mógł oderwać wzroku
  2. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z plaży w prześwitującym kostiumie. Przesada?
  3. Potwierdza się pesymistyczny scenariusz. Lepiej się przygotować, kilka najbliższych dni będzie bardzo ciężkich
  4. Mamy potwierdzenie, ksiądz zakażony koronawirusem. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
  5. Córka zadała Hannie Lis poruszające pytanie. Dziennikarka nie wytrzymała

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News