Jak mogło do tego dojść? PiS zapomniał o Agacie Dudzie, mówi się o wielkim upokorzeniu

Jak mogło do tego dojść? PiS zapomniał o Agacie Dudzie, mówi się o wielkim upokorzeniu Źródło: YouTube - polsatnews.pl

Agata Duda do tej pory cieszyła się nie większym szacunkiem niż jej mąż, jednak za sprawą partii rządzącej ulegnie to zmianie. Pojawiają się nawet głosy o wielkim upokorzeniu pierwszej damy. Nie wiadomo, kto dopuścił do takiej wpadki.

Agata Duda do tej pory miała prawo liczyć na wiele przywilejów związanych z towarzyszeniem swojemu mężowi w trakcie wizyt w dziesiątkach państw na całym świecie, dzięki czemu mogła między innymi korzystać z wielu dobrodziejstw, jakie otrzymuje Andrzej Duda. Już wkrótce ulegnie to jednak zmianie w związku z decyzją władz Prawa i Sprawiedliwości.

Okazuje się, że rządząca partia postanowiła wprowadzić projekt, według którego dokładnie regulowanie będą przepisy podróży najważniejszych osób w państwie. Ku zdziwieniu Polaków, wśród wymienionych osób nie znalazła się Agata Duda, która poprzez nietypową decyzję byłego ugrupowania jej męża będzie musiała podróżować w mniej komfortowych warunkach.

Agata Duda została upokorzona przez PiS

Pierwsza dama do tej pory swobodnie podróżowała wraz ze swoim mężem i nikt nie miał co do tego żadnych zastrzeżeń. Niewykluczone, że będzie mogła robić to także teraz. Dokładne szczegóły nowej ustawy nie zostały podane, jednak wiemy, że małżonki i małżonkowie najważniejszych osób w państwie będą mogli jechać z nimi na służbowe podróże.

Problem pojawia się jednak choćby wtedy, gdy Andrzej Duda i jego żona zdecydują się wyjechać nad morze, na przykład na Hel, gdzie kolejne głowy państwa regularnie spędzały wolny czas. Takie podróże będą teraz niemożliwe w związku z wpadką przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości, którzy nie wspomnieli o tym, że Agata Duda nie będzie mogła podróżować z mężem w celach prywatnych.

Agata Duda nie została potraktowana dobrze

Od teraz możliwe jest, że prezydent będzie przemieszczał się nad morze prywatnym śmigłowcem, natomiast jego żona będzie mogła pojawić się tam tylko po podróży limuzyną. Choć taka sytuacja brzmi zupełnie abstrakcyjnie, to wiele wskazuje na to, że już niebawem stanie się prawdą. Wszystko przez najnowsze założenia Prawa i Sprawiedliwości.

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy zobaczył, co jego pies wyjął z wody długo nie mógł się otrząsnąć. Przyniósł to w pysku
2. Rekordowy wzrost płacy minimalnej będzie jeszcze większy. Wszystko przez jedną ustawę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Partia rządząca chciałaby, aby ludzie mieli przeświadczenie, że ugrupowanie nie chce doprowadzić do kolejnych wpadek takich jak ta, w związku z którą posadę stracił Marek Kuchciński. Rzeczywiście, być może uda się uniknąć tego typu kompromitacji, jednak pojawiają się zupełnie nowe problemy, w związku z którymi partia może stracić w oczach wyborców.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego OSTATNI gest wzruszy was do łez
  2. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

Źródło: Rzeczpospolita

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News