Agata Duda jeszcze nigdy tak nie wyglądała. Najnowsza stylizacja storpedowała oczy zgromadzonych

Agata Duda jeszcze nigdy tak nie wyglądała. Najnowsza stylizacja storpedowała oczy zgromadzonych Źródło: screen youtube.com/Prezydent.pl

Agata Duda bez wątpienia wie jak się ubrać, aby jednocześnie wyglądać niebywale elegancko i przykuwać ludzkie spojrzenia. Jednak pierwsza dama jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze.

Agata Duda przykłada ogromną uwagę do swoich strojów, w których pokazuje się publicznie. Nie ważne czy jest to spotkanie polityczne na szczeblu międzynarodowym, czy niewielka uroczystość, na którą para prezydencka została zaproszona. W obu tych przypadkach pierwsza dama zawsze wygląda elegancko i szykownie, przez co godnie reprezentuje głowę naszego państwa.

Za oszałamiające stroje Agaty Dudy odpowiedzialni są bardzo utalentowani polscy projektanci, którzy są wybierani przez nią samą. Jest to nie lada zaszczyt, ale i odpowiedzialność, ponieważ kreacje pierwszej damy muszą spełniać odpowiednie wymagania. Jednak nie oznacza to, że muszą być nudne, czy zwyczajnie nijakie, co doskonale pokazuje najnowsza kreacja żony Andrzeja Dudy.

Agata Duda znów zachwyca

Para prezydencka objęła patronatem program "Pomagam z radością", który został zapoczątkowany przez Zgromadzenie Księży Orionistów. Z tej okazji Andrzej Duda wraz z małżonką wziął udział w pikniku rodzinnym, podczas którego pierwsza dama pokazała się w niesamowitej kreacji.

Agata Duda miała na sobie czerwoną marynarkę, a ten kolor jest niezwykle modny w tym sezonie i jednocześnie pokazuje pewność siebie i wspaniale podkreśla urodę. Do tego pierwsza dama miała na sobie czarne spodnie i jednolity kolorystycznie top, co stanowi doskonałe połączenie ostatnich trendów kolorystycznych z klasyką i elegancją.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co więcej, według wielu osób Agata Duda dzięki tej kreacji odjęła sobie kilka lat i jeszcze nigdy nie prezentowała się tak dobrze. Nie da się ukryć, że pierwsza dama wyglądała naprawdę rewelacyjnie i bez wątpienia wiele osób może podziwiać ją za niezwykłą sumienność w swoim wizerunku, ponieważ ciężko jest przytoczyć nawet jedną sytuację, w której Agata Duda nie wyglądałaby odpowiednio do swojej rangi.

Oczywiście niektórzy mogą jej zarzucać, że większość jej strojów wygląda podobnie i różni się jedynie kolorem i ewentualnie wzorem, jednak trzeba pamiętać, że pierwszą damę obowiązuje protokół, który jasno określa ramy, w jakich utrzymane mają być stroje osób reprezentujących nasz kraj.

Agata Duda fot. prezydent.pl

Agata Duda fot. prezydent.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

 

źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News