Agata Duda pojechała na weekend za granicę. Została sfotografowana i wszystko trafiło do sieci

Agata Duda pojechała na weekend za granicę. Została sfotografowana i wszystko trafiło do sieci Źródło: .

Agata Duda wybrała się na weekend za granicę. Pojawiła się w Niemczech, a zdjęcia z jej wizyty szybko trafiły do internetu. Fotografie pierwszej damy bardzo szybko stały się hitem internetu.

Agata Duda jeszcze niedawno towarzyszyła mężowi w podróżach dyplomatycznych, a teraz wybrała się w podróż sama, aby uczestniczyć w ważnej uroczystości. Tym razem pierwsza dama trafiła do niemieckiego miasta Kolonia, gdzie była honorowym gościem na obchodach jubileuszowych Polskiej Macierzy Szkolnej w Niemczech. Weekend pierwszej damy za granicą odbił się głośnym echem w sieci. 

Agata Duda wygłaszała przemówienie na ważnej uroczystości

Placówka jest najstarszą polską szkołą w Niemczech, w której od 50 lat naucza się języka polskiego kolejnych pokoleń Polaków, którzy mieszkają na terenie państwa nad Renem. Agata Duda nie omieszkała zaszczycić zebranych swoim przemówieniem.

- Państwa działalność to zarówno kilka lat aktywności, które poprzedziły formalną rejestrację, jak też poprzednie ponad 20 lat starań polskich kapłanów, nauczycieli, działaczy społecznych o to, aby młodemu pokoleniu, najpierw oswobodzonych jeńców i więźniów obozów, a później emigrantów osiadłych w Niemczech, przekazać znajomość polszczyzny, historii ojczystej, rodzimej kultury i zwyczajów - mówiła Agata Duda.

Agata Duda nie zawodzi. Jej stylizacja znowu powaliła fanów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obecna pierwsza dama jest prawdziwą ikoną styl wśród współczesnych Polek. Po raz kolejny ubrała się tak, że wszyscy mogli jej pozazdrościć. Założyła marynarkę w kratę w kolorze czerwieni, fioletu i pokrewnych. Dzięki temu świetnie wyglądała na tle roześmianych dzieci, uczniów szkoły, którą wizytowała. Do tego miała spódnicę za kolano w tym samym wzorze oraz czarne szpilki. Internauci byli zachwyceni, choć niektórzy nie kryli zaskoczenia jej przemową.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda hitów emitowanych na TVN i Polsacie walczy z nieuleczalną chorobą. Jest coraz gorzej
2. Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści dla milionów Polaków. Lepiej się przygotujcie na koszmarną zimę, tak źle jeszcze nie było

- Ależ ona ma styl. Chciałabym umieć się tak ubrać - napisała jedna z internautek.

- Jak zawsze styl i klasa. Co by nie mówić o jej powiązaniach politycznych, to dobrego smaku nie można jej odmówić - skomentowała inna użytkowniczka.

- Czy ta niemowa wreszcie się odezwała? - napisał zadziwiony internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Listonosz porzuci przesyłkę. ZAPŁACISZ Ty, a grozi nawet sąd
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Znany kucharz podzielił się prostym sposobem na krojenie cebuli. Dzięki niemu nigdy więcej nie uronisz łez
  4. 27-letnia kobieta została brutalnie zgwałcona. Działanie, które po tym podjęła, zszokowało wszystkich
  5. Każdy kierowca musi to wiedzieć. Oszuści wyłudzają pieniądze metodą "na lusterko", nie daj się nabrać

Źródło: Super-Express

Następny artykuł