Niewiarygodne. Ależ metamorfoza Agaty Dudy, wygląda kompletnie inaczej

Niewiarygodne. Ależ metamorfoza Agaty Dudy, wygląda kompletnie inaczej Źródło: Piotr Molecki/East News

Agata Duda sprawuje funkcję pierwszej damy już od pięciu lat. W ostatnim czasie dość często znajdowała się centrum uwagi mediów. Wiele osób zaczęło zastanawiać się nad tym, jakie są jej obowiązki czy ile zarabia. W ostatnim czasie zauważono, jak ogromną metamorfozę przeszła. Nieprawdopodobne, wygląda zupełnie inaczej.

Agata Duda zwana też przez niektórych "najbardziej milczącą pierwszą damą" sprawuje funkcję pierwszej damy od pięciu lat. W miniony czwartek jej mąż, Andrzej Duda po raz drugi złożył przysięgę. Podczas zaprzysiężenia wiele osób zwróciło uwagę na jej strój, a także nieprawdopodobną metamorfozę, jaką do tej pory przeszła.

Agata Duda przeszła ogromna metamorfozę, niewiarygodne, jak teraz wygląda

Agata Duda rozpoczęła sprawowanie funkcji pierwszej damy pięć lat temu. Zanim jednak się to stało, była nauczycielką w jednym z liceów w Krakowie, gdzie uczyła języka niemieckiego. Kiedy ją poznaliśmy, prezentowała się bardzo skromnie, choć elegancko. Po pięciu latach w Pałacu Prezydenckim widać niewiarygodną zmianę.

Pięć lat temu Agata Duda miała krótkie włosy z grzywką zaczesaną na bok. Podczas prezydentury męża zaszła w niej jednak ogromna zmiana. Zaczęła wybierać mocniejsze kolory strojów oraz nieco odważniejsze fasony. Jej fryzura również wygląda dziś inaczej. Widać, że nieustannie śledzi panujące trendy.

Agata Duda na poprzednim zaprzysiężeniu swojego męża wyglądała elegancko, lecz bardzo skromnie. Pięć lat później widać, że przeszła ogromną  metamorfozę. Decyduje się teraz na nieco bardziej odważne stylizacje i kolory. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Agata Duda pojawiła się oczywiście na ostatnim zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy w Sejmie. Na uroczystość tym razem wybrała zupełnie biały kostium. Biały kolor podkreślił jej opaleniznę. Wyglądała bardzo stylowo i elegancko.

- Pierwsza Dama Polski, podczas dzisiejszych uroczystości zaprzysiężenia męża na drugą kadencję postawiła na białą garsonkę by Ela Piorun - napisano w mediach społecznościowych Eli Piorun. 

Dzisiaj grzeje: 1. Od rana w całej Polsce trwają pilne kontrole. Mogą zapukać do każdego
2. Zatrzymanie krążenia, 5% szans na przeżycie. Joanna Senyszyn spisała testament, dwukrotnie uciekła śmierci
3. Szumowski przestał ukrywać. Powiedział, co wydarzy się w następnym tygodniu

Porównując kreację Agaty Dudy z poprzedniego wystąpienia i z ostatniego zdecydowanie widać dużą zmianę. Jej wizerunek pięć lat temu był zupełnie inny niż teraz. Wówczas wybrała skromną, biało-czarną stylizację. Tym razem postawiła na biel. Jak widać, pięć lat w Pałacu Prezydenckim wyszło jej na dobre.

PHOTO JACEK KOZIOL /SE/EAST NEWS

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilnie poszukują wczasowiczów. Ich zdrowie może być zagrożone
  2. Policja podała alarmujące informacje. Nie żyją 52 osoby, ponad 700 rannych
  3. Ogromne zagrożenie dla osób urodzonych w latach 60. i wcześniej. Najbliższe dni będą najgorsze
  4. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  5. Zmasowany atak na Kingę Dudę. Niezwykle dotkliwe słowa, jest wzywana do reakcji

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News