Wszyscy zostali oszukani w sprawie Agaty Dudy? Wyciekły pominięte fakty

Wszyscy zostali oszukani w sprawie Agaty Dudy? Wyciekły pominięte fakty Źródło: East News ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Niedawno w mediach pojawiły się plotki, mówiące o tym, że Agata Duda zamierza na święta wrócić do rodzinnego Krakowa. Doniesienie to wywołało burzę wśród internautów. Okazuje się, że nie przedstawiono wszystkich faktów.

Na jednym z portali pojawiła się informacja, która mówiła o tym, że Agata Duda wyjeżdża z Warszawy, by spędzić święta w Krakowie. Wiadomość ta bardzo nie spodobała się wielu internautom, którzy odpowiedzialnie zrezygnowali z podróży w tym czasie na rzecz bezpieczeństwa. Rzecznik Pałacu Prezydenckiego przedstawił nowe fakty.

Niedawno w mediach pojawił się artykuł o tytule "Agata Duda wyjechała na Wielkanoc do Krakowa". Ta informacja zszokowała wielu Polaków, bowiem służby bezpieczeństwa wciąż apelują, by mimo nadchodzących świąt, zrezygnować z podróżowania po kraju i spotykania się ze swoimi rodzicami. W związku z zaistniałą burzą głos zabrał rzecznik prezydenta, Andrzeja Dudy, który rozmawiał z dziennikarzami portalu Onet.

Agata Duda nadal jest w Warszawie

Wieść o tym, że Agata Duda wyjechała spędzać Wielkanoc w Krakowie, spotkała się ostrą krytyką ze strony internautów. Wielu osobom nie podobał się fakt, że podczas, gdy rząd oraz służby bezpieczeństwa apelują o pozostanie w domach i zrezygnowanie z rodzinnych spotkać w czasie nadchodzących świąt, pierwsza dama miała zbagatelizować zalecenia. Okazało się, że niektórzy zostali zmanipulowani.

-  Agata Duda uczestniczyła dzisiaj w BBN w spotkaniu, na którym przekazane zostały coroczne życzenia dla przedstawicieli polskich kontyngentów wojskowych - powiedział rzecznik Pałacu Prezydenckiego, Błażej Spychalski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po tym, jak Agata Duda zaapelowała do Polaków o pozostanie w domach na czas świąt, znalazły się osoby, które posądziły pierwszą damę o hipokryzję. Wszystko przez informację, która pojawiła się w mediach. Według jednego z portalów, żona Andrzeja Dudy wyjechała do Krakowa na Wielkanoc. Jeszcze niedawno Agata Duda podkreśliła, że okres epidemii nie jest czasem na spotkania.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Szumowski nie pozostawia złudzeń, wyjawił prawdę o końcu epidemii. Minister przekazał fatalne wiadomości

2. Co z wizytami na cmentarzu w czasie przedświątecznym? Policja wyjaśnia zasady, o których trzeba wiedzieć

Jak zapewnia rzecznik prezydenta, Agata Duda przebywa w Warszawie. Medialne doniesienia okazały się nieprawdziwe. Pierwsza dama zachęca, by w najbliższym czasie pomagać tym najbardziej potrzebującym oraz wysyłać rodzinie elektroniczne kartki z życzeniami. To bardzo ważne dla dalszego rozwoju epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, a najbliższe tygodnie są bardzo istotne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł powstrzymać łez gdy go ratował, poruszające nagranie
  2. Dziewczynka stanęła między pitbullami. 6 psów czekało, aż zrobi jeden ruch
  3. Krzysztof Krawczyk przekazał tragiczne informacje. Nie żyje bardzo bliska mu osoba
  4. Media obiegły powalające nieoficjalne wieści o ojcu Oliwii Bieniuk. Sytuacja, jakiej nie było od śmierci Ani Przybylskiej
  5. Kevin Aiston bawił widzów TVP. Teraz dotknęła go największa tragedia
  6. Nikt ich nie widział przez 30 lat. Ludzie przecierają oczy ze zdumienia, niespodziewany skutek kwarantanny

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News