Agata Duda brat
Jakub Kaminski East News
Joanna Szwalikowska - 5 Listopada 2020

Prawda o bracie Agaty Dudy wyszła na jaw. Wiemy kim jest i czym się zajmuje, niebywałe

Agata Duda, żona prezydenta Andrzeja Dudy jest doskonale znana wszystkim Polakom. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, kim jest jej brat. Cała prawda wyszła na jaw.

Agata Duda to postać, którą znają wszyscy Polacy. O jej rodzinie jednak było wiadomo stosunkowo niewiele. Na jaw wyszła jednak cała prawda o tym, kim jest brat pierwszej damy oraz czym zajmuje się na co dzień.

Z ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuZ ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuCzytaj dalej

Kim jest brat Agaty Dudy? Cała prawda wyszła na jaw

Agata Duda jeszcze niedawno świętowała reelekcję swojego męża na stanowisko prezydenta Polski. Andrzej Duda został zaprzysiężony na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 6 sierpnia 2020 roku. Podczas tej ważnej uroczystości oczywiście u jego boku znajdowała się żona.

Pierwsza dama jest doskonale znana wszystkim Polakom. Kim jednak jest jej brat, o którym do tej pory niewiele było wiadomo? Otóż, jak się okazuje, jest on reprezentantem polskiej inteligencji. W sieci pojawiły się informacje na temat tego, czym zajmuje się brat Agaty Dudy.

Jakub Kornhauser może się pochwalić wieloma sukcesami. Niewiele osób wie, iż brat pierwszej damy jest uznanym literaturoznawcą, a także poetą. Fascynat literatury dzieli się również swoją wiedzą z innymi - pracuje bowiem jako wykładowca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Brat Agaty Dudy należy do grona wykładowców na Uniwersytecie Jagiellońskim w Instytucie Filologii Romańskiej. Dzięki temu ma możliwość dzielenia się swoją cenną wiedzą ze studentami.

Szwagier prezydenta jest wielkim fascynatem literatury i zachęca do tego również innych. "Super Express: poinformował, iż niedługo ma on się zająć prowadzeniem grupy młodych prozaików, którym będzie udzielał cennych rad.

Warto widzieć, iż brat Agaty Dudy ma również na swoim koncie kilka wydanych książek, które podobno cieszyły się całkiem dużym zainteresowaniem. Jak widać, literatura pełni bardzo ważną rolę w jego życiu.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagle wprowadzono obowiązkowy test na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie przykre informacje

2. Nie żyje gwiazda ”Titanica” i ”Powrotu do przyszłości”. Fani są zdruzgotani, odeszła legenda

3. Zakaz przemieszczania się na Boże Narodzenie? Premier Morawiecki zabrał głos w sprawie świąt

Wielką pasją Jakuba Kornhausera są również przejażdżki rowerowe. Miłość do roweru miał zaszczepić w nim jego ojciec, który w dzieciństwie wielokrotnie zabierał go na długie wyprawy po Krakowie,

Jakub Kornhauser rozpoczął swoją twórczość literacką jeszcze w okresie studiów. Opowiadania oraz poematy prozą publikował m.in. w „Twórczości”, „Odrze”, „Dekadzie Literackiej”, „Toposie” czy „Kwartalniku Artystycznym”. Od grudnia 2016 roku publikuje również cykl szkiców poetyckich "Granice miasta" w "Gazecie Wyborczej".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezdomnemu zostały 2 miesiące życia. Jego ostatnia wola sprawia, że łzy płyną po policzkach
  2. Anna Lewandowska i Julia Wieniawa ociekają w złocie i luksusie. Wszystko w rytm piosenki Zbigniewa Wodeckiego (WIDEO)
  3. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  4. Bezdomnemu zostały 2 miesiące życia. Jego ostatnia wola sprawia, że łzy płyną po policzkach
  5. Przekazano tragiczną wiadomość, nie żyje były piłkarz Korony Kielce. Miał tylko 51 lat
  6. Olbrzymia wpadka ABW. Skutki pomyłki mogą okazać się dla kontrwywiadu opłakane
  7. 26-letni Joe Biden wywołał zachwyt na całym świecie. Internauci nie mogą oderwać wzroku od zdjęcia z młodości
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News